kızlarla beraber dedikodu yapan erkek

1 /
Tatlı bir versiyonu vardır bunun ama bi noktaya kadar elbette. O anda sizin grupla takılmak için laf olsun diye "ee daha daha?" diyen insanı topa tutamayız. Sonrasında kek börek muhabbeti de yapılır, azıcık hocalar da çekiştirilir, makbuldur bence.

Ama biraz kırıtıp "ay kızleaaaar neolmuş biliyosunuz muu?" kıvamına geldiyse durmayın kaçın.
Bence çok keyifli. En keyif aldığım dedikodu bir erkekle yapılan dedikodudur. Diğer dedikodulardan biraz daha masum ve eğlenceli. Ancak erkek erkeğe yapılan dedikodudan hiç haz etmem. Özellikle yaşlı amcalar yapıyorsa.
nefret ederim kendisinden. üniversitedeyken kızlara bilerek kaba davranırdım ki çizgiyi korusunlar yoksa kendini kaybedip açmaması gereken sohbetler açabiliyorlar. iyi de bunlar benim hiç ilgi alanım değil ki. evlilik dışında kadın ve erkek arasında bir çizgi olmalı.
Muhtemelen kadınların ağırlıklı olduğu, babasından yoksun olarak büyümüş erkek kişisidir. Evde sürekli olarak dönen dedikodu olgusuyla yetiştiği için hayati gereksinimleri arasına girmiştir.
ciddi ciddi olayları erkek cinsinin gözünden değerlendirip fikir veren denişik karakterdeki insan tanesi.

yahu sen güzin abla mısın, yirmi yıllık evliliğini mutlu mesut devam ettiren ponçirik bir amca mısın, sen önce önündeki dosyaları doldur, bu ne merak, bu ne çenedir...