kolpaçino

3 un cekimlerine baslanacak film. efsane repliklere sahip. arada safak abi ve volkan abi mesaj atip oglum az bizim semtin laflarindan yaz dedikce filmi izlememe gerek kalmayacak diye uzuluyorum.
devamını gör...
tamam şafak sezer'e uygun film ismi. yani buram buram şafak sezer başrölü kokuyor film. kelime oyunuyla film ismi konuluyor. bu ne lan. kim koyuyor bu isimleri? gelsin yazarlık verelim.
devamını gör...
bir dönem migde bulantisi yapan mehmet ali erbil filmlerinin türevi olan yapit. bu sefer basrol oyuncusu degisik. safak sezer'in önceki absürd filmlerinin bir benzeri. farkli hicbirsey yok.kutsal damacana gibi bir uydurugu seyreden kitle, yine gidip seyredecektir elbette.
devamını gör...
film kesinlikle beklentiyle gelenleri hayal kırıklığına uğratacak cinsten. ama özellikle şafak sezer'den kutsal damacana'da ki kadar bir performans beklemeden gidilirse keyif alınabilir. aydemir akbaş ve diğer figüranlar filmi zaten götürüyor. filmin esas adamı her ne kadar şafak sezer olsa da en çok güldüren isim aydemir abi olmuş. konu belli. kabadayılar, mafya, kumarhane ve bir çanta dolusu para. belli sahnelerde bilgisayar efekti kullanılmış. çok göze çarpıyor ve sahnenin komikliğini çok yapmacık hale getiriyor. dikkat edilmeden izlendiği takdirde güldüreceği aşikar. onun dışında yerli pulp fiction ayarında, çıtır çerezlik bir hafta sonu filmi tadında olmuş..
devamını gör...
başrolünde kimin olduğu belli olmayan, her oyuncunun rolünü tam anlamıyla yerine getirdiği çok ilginç bir komedi filmidir. şafak sezer'in varlığı nedeniyle kutsal damacana filmleriyle kıyaslamak yanlıştır. belki bazı sahneleri maskeli beşler serisini hatırlatabilir. senaryosunda kaan ertem ve suat özkan'ın espri kabiliyetleri yoğun bir şekilde kendini göstermektedir. zaman zaman gülmekten yerlere yatırabilir. dikkat edilecek husus, filmde argo ve küfürlü konuşmaların mevcut olmasıdır.
Ancak, malı çalınmış bir uyuşturucu kaçakçısının "mamafih malımızda küçük bir eksilme olmuştur. malımızı emaneten alıp parasını harcayan sayın üyemiz lütfen ürünümüzü * yerine koysun" şeklinde ifade kullanmayacağı hepimizin malumudur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.