Korniş takarken hegel Heidegger Sartre ile dertleşmek

1 /
Kornişleri görebilmek için kafayı geriye eğince, beyne fazladan oksijen gitmesi ile gerçekleşir. Bir nevi bol oksijenle kapısı aralanan fantastik evrene geçiş.

şirinler de bizi görebilecek mi? perde takarken evet.
varlık ve zaman syf. 24’te şöyle diyor heidegger, “Her soruşturma bir 'arayış'tır, Her arayışa önceden arananın kendisi yol gösterir.” perde takmak da bu yollardan birine kapı açıyor. Düşünüyorsun mesela, şimdi bu elimdeki kornişi 1. Sıraya mı takacağım yoksa 2. Sıraya mı, yol ayrımına giriyorsun. Bir tercih yapman gerek, yaptığın kötü tercih büyük bir yıkıma sebep olacak; annen yanlış takmışsın diye tüm emeğini tek hareketiyle bozup seni yine o yollara revan edecek.

Perde takmak, ciddi bir meseledir beyler!
accessorius sinirinin etkilenmesiyle oluşan scm kas felcini dışarıya sağ üst çaprazdan hayatının film şeridini seyre dalmış görüntüsüyle yansıtan insan dertleşmesi.

evin en küçüğünün perde asması fikri sadece bizim aileye özgü diye düşünüyorum ben artık.....
Metafiziksel içbükümün olgunlaştığı evreler adlı bölümde son perde!

Kadınlarımızın bayram sırasında 23 kuzen, 7 amca, 3 dayıya hazırladıkları türk kahvesi meditasyonu vs erkeklerin Mantık, Felsefe tarihi, Din, Epistemolojiye doyduğu kornişe perde süreci. Nice yiğit oralara 1.85 çıkıp 1.69 indi gözümün önünde.

Bu arada bu kadınlar çok zeki, 2 perde var diyorlar o tül peki o tül ne? en alta saklanmış bir de hardal rengi bişiyler sabitleyici.

Oyuna gelme türkiyem!