kpss 2021

1 /
Didaktik moda artık kolay geçebildiğime göre bi tercih denemesi yapsam mı diye düşündüğüm sınav. Çalışmadım ama heralde puanım fena değil. Bu sıralar ilginç fırsatlar göz kırpsa da değişiklik olsun deyip sessiz bir şehre ya da taşraya da çekip gitmek için ideal bir puan aldığım sınav kısaca.
Sol frame de görünce açıklandığını sandığım sınav.

Öff yok böyle bir stres. Dünden beri dudağımı ısırmaktan dudak kalmadı.

Dünyalı yazarlardan olup sınava girenlere başarılar diliyorum. Sonuç istedikleri gibi olmazsa kendilerini paralamamalarını tavsiye edicem ama buna kendim inanamıyorum derken.

Şu şekil bekliyorum:

git
Bugün itibariyle gözlerin sonuç açıklama ekranında olacağı sınav. Bir kız kardeşim bir de eski eşim olmak üzere gayet güzel geçen sınav sonucunu bekliyorlar. Umarım her ikisi de bir şekilde güzel puan alıp hayatlarına güzel bir başlangıç yaparlar. Diğer giren arkadaşların da şansı bahtı açık olsun. En nihayetinde bir sınav ve hayat bir sınava odaklanacak kadar basit değil. Şimdiden sükse hanım dahil güzel haberleri bekliyoruz.
Okuttuğu adama iş veremeyen laik devletin, işsizliğin nedenini okuyanın kendisinde araması için çıkardığı haksız eleme sınavlarından birisi.

Eskiden kpss'mi vardı, diye sorarlar adama?

Devrimci olursanız, kpss kalkar. Kimseye faydası olmayan şeyleri ezberlemek zorundalığı kalkar, dinden para kazanmak zorunda kalmak kalkar; torpil, mülakat, selamımı söyle olayı kalkar. Ortada sadece; bilim, yetenek ve emek kalır.
çok şükür bitip giden sınav. hatta üzerinden 5 gün geçti. gy+gk, eğitim bilimleri, dkab *öğretmenlik alan bilgisi sınavı, imam hatip lisesi öğretmenlik alan bilgisi sınavı... sınavın bittiği gün bir yattım 10 saat sonra kalkmışım ki hiç benlik bir olay değil.

nasıl geçti denirse, dkab güzeldi fakat ihl öğretmenliği epey zorladı. Yapamadım da zaten. Ama önemli olan dkab çünkü alımı çok.

alt tarafı bir sınav. fakat hala etkisindeyim. Hala içimden ders tekrarı yaparken buluveriyorum kendimi. sonra baya bir neşelendim. habire evdekilerle konuşuyorum. İçimdeki stres gitti ya çok şükür, rahatladım. resmen gençleştim*.

atansam da atanamasam da artık benim için bitmiş bir dosyadır kpss.
Bugün de sınav varmış. Eskiden sınav zamanları buralar şenlik olurdu. Hiç mi kalmadı kpss'ye giren yazar?

Sanırım evvelki senelere nazaran biraz daha kolaymış. Umarım devlete kapağı atarsınız.