kral çıplak

kelimeleri severim, başım gözüm üstüne.
masalken kral çıplak güzeldi.
şimdi çiğnene çiğnene
çürüyen sakız.
bir de, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
duyunca
çırılçıplağım,
lütfen başka kelime
üşüdüm,
kral da.
devamını gör...
okan'nın (ben okan diyorum siz her zaman ki gibi okan bayülgen deyin) çarşamba çarşafa dolanır günü programı, zaten çıplak olan kral'ı yeniden soyamazsın, demek istiyorum. kral çıplak, okan ise hep giyinik olarak ağırlıyor, üzerine hafif bir şeyler alıp gelse programa ne güzel olur, o zaman belki anlarız kim çıplak kim değil kim işaret veren. öyle yazdım laa işte ayla algan ile sartre muhabbtine hamîş olsun babından. hamîş'in göstereni için bakınız ayla algan entry'ime..*
devamını gör...
1 amerika, israil, ab ve diğer islam düşmanları erdoğan'dan rahatsız. rahatsızlıklarının sebebi de tam da bizim milletçe erdoğan'ı sevme sebebimiz olan islam sancağını yerden kaldırıp yukarılara taşıması. bunların müslümanlara biçtiği rol fetullah gülen gibi bir sığıntı olarak yaşamak.
2 fetullah'ın iktidar hırsı malumunuz. böyle diyor: http://www.cogitosozluk.net... ama gerçek yüzü bu: http://www.cogitosozluk.net... humeyni gibi türkiye'ye gelme sevdasında o yüzden erdoğan türkçe olimpiyatlarında kendisini davet ettiğinde "ne zaman geleceğimi ben bilirim" şeklinde bir açıklaması vardı.
3 fetullah örgütünün temel inançlarından birisi de fetullah'ın sözde "mehdiyeti". ali bulaç bunu kitabında yazmış: http://www.cogitosozluk.net...
4 anlaşılan o ki fetullah yaşadığı ülke olan abd ve abd'deki siyonist yapıyla iş birliği yapmış, onların taşeronluğunu üstlenmiştir.
5 amerikan emperyalizmi hem sağdan hem soldan hükümete vurmaktadır. fetullah örgütüne ne vaad ettiler bilmiyoruz ama islam sancağını taşıyanlara ihanet edecek kadar fütursuzlaştığına göre ülkenin yönetimi gibi bir şey ya da mehmet şevki eygi'nin bahsettiği gibi fantoş bir halifelik makamı olabilir bu.
6 allah'ın izniyle bu millet bu kirli oyunlarınızı bozacak.
devamını gör...
"fetullah örgütünün temel inançlarından birisi de fetullah'ın sözde "mehdiyeti"" cümlesini kabul eden bir tane cemaat mensubu göstermemek kral çıplak diyenlerin iftirasıdır. ali bulaçın kitabından iki satır alıntı ile bunu doğrulamak cehalettir.

ulan mehdi kim, fethullah gülen kim. adam olun. iyice sallamaya başladınız.
devamını gör...
başbakan erdoğan ve sürekası için bir polisin gözaltına alınırken söylediği hakikat...

ama bazıları hala başbakanın üzerinde elbise var zannediyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.