kurtlar vadisi

popülist entellektüel primi adına eleştirenleri de çoktur. suyu çıkmış filan. ıyyy gibi bir şeyler diyenler de var. hatta polat alemdar'ın ayakkabı numarasını eleştirenler bile.
suyu çıksın istediği kadar.
ekranda bunca aptal dizi varken ısrarla devam etmesini istediğim dizidir. eleştiririm o ayrı.
polat alemdar'ın über kahramanlağını eleştirenlerin rambo'yu, michael scofield veya jack bauer'i nefes almadan izlediklerini gördükçe daha da çok istiyorum devam etmesini.
(bkz: durmak yok yola devam)
devamını gör...
bu dizide vatan kurtaran bütün karakterlerin gerçek hayatta bir meydana toplanması halinde, sıradan bir amerikalı boksörün hepsini tek başına pataklayacağını bilmek kanıma dokunuyor.
devamını gör...
11.
biri diziden ayrılacak olunca bildikleri tek ayırma yolu öldürmek. bari nazife ana'ya farklı tarife uygulasaydınız. kadın o kadar kahır çekti. yok... ona da aynı tarife. sadece öldürülme şekli değişiyor.

olan ömer baba ile o bir tepsi ıspanaklı böreğe oldu. telaşeden kimse yemez, kalır öyle bir köşede o güzelim börek. ömer baba'nın hali zor, Allah yardım etsin...

devamını gör...
bilmem kaç senedir hala devam edegelen dizi. ama şu sıralar mevcut şartlarında isim değiştirse süper olur sanki. mesela; "balık burcu erkeği vol i:polat alemdar" gibi..

devamını gör...
dizinin 123'üncü bölümünde diziye katılan ''kazım kaşifoğlu'' karakterinin, aslında kozinoğlu'nu anlattığı öne sürülmüştü. oyuncu sedat savtak'ın canlandırdığı karakter, dizide cumhurbaşkanını bile tehdit edebilecek derecede güçlüydü. dizideki kaşifoğlu karakterinin son bölümde yeşil'i canlandıran ''kara'' kaşifoğlu'nu öldürmek için yeniden sahaya iniyordu. diznin bu zamanlaması, tartışmaları da beraberinde getirdi.
--- alıntı ---

http://www.cogitosozluk.net...
devamını gör...
kurtlar vadisi dizisi devam etmesin artık iyice deli ediyor beni. yok türkiyenin gündemini anlatıyormuş falanmış filanmış. dizilikten çıktı iyice.
devamını gör...
babamın yıllardır her perşembe izlediği dizi. ve benim de babama her perşembe "polat hala yaşıyor mu baba?" diye sorduğum dizi. ayrıca mütemadiyen her bölümde birilerinin birilerini öldürdüğü dizi. daha dün salona adımımı atarken televizyona bakmamla adamın birinin kadının birini boğazladığına şahid oldum.* kısaca Allah'ın cezası lanet olası dizi. bitse de kurtulsak.
devamını gör...
efendim bu dizi ilk başladığında üniversiteye yeni başlamıştım..o dönem o pusulu yerlere gelene kadarki 97 bölümlük ilk bir kaç seneyi takip ettim..sonra pusuyu da izledim ama aynı keyfi almadan,sonra o 97 bölümü tekrar izledim..sonra bir kere daha..şimdi geçenlerde bi arkadaşıma gitmiştim tekrar başlamış izlemeye,27.bölümdeydi,oturdum onla birlikte izledim 3 bölüm üst üste..eve geldiğimde kendimi 1.bölümden tekrar başlamış olarak buldum..aradan 2 gün geçti,9.bölümdeyim..seviyorum ben bu diziyi arkadaş..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.