lale orta

1 /

--- alıntı ---
''Dünyada ve Türkiye'de futbol organizasyonları üzerine analitik bir yaklaşım'' teziyle, ilk bayan futbol doktoru oldu. Türkiye'nin ilk bayan futbol takımı olan Dostluk Spor'da kaleci ve kaptan olarak futbol oynadı. Türkiye'nin profesyonel futbol liglerinde antrenörlük ve teknik direktörlük yapabilecek diplomayı aldı. İlk bayan futbol antrenörü oldu. Türk futboluna pek çok katkısı vardır.

--- alıntı ---
wikipedia
ne lalesi olduğu artık iyice belli olan amatör maç yönetmekten başka hiçbir tecrübesi olmayan mhk başkanımsısının şikebahçesini şampiyon yapmak için her tür pisliği yaptığı , yalı çocuğu KOç yumurtası evladının köpeği olmuş menopoza girmiş bir bir kadının psikonevrotik bunalımlarını çekmek zorunda mıyız ?

defolup git oradan. prof musun nesin bilmem ama gelmiş geçmiş en dandik en rezil başkansın. haddini bil ey densiz , bilmezsen o koltukta 3 gün daha oturamayacağını 3 gün sonra oradan indirilince anlarsın. şerefin varsa da istifa edersin.
Her şey ortada. Ayan beyan.

Gün gelecek bu devran dönecek elbet. Şimdi huzurlu bir şekilde uyuyabilirsin.

63 yaşına gelmiş bir insana hak, hukuk, adalet, emek gibi kavramlar öğretilemez bu imkansız. boşa geçmiş bir ömür... bitecek elbet lale devri de bitecek !

yüzsüzce trt spor'a çıkmış kadın . galatasaray'ın puanlarını çaldığı gibi soruları da proğramdan önce çalmış .kopya sorulara koftiden cevaplar bile verememiş aşırı düşük profil ve çok ahmakça cevaplar vermiş biri. böyle birinin profesör sıfatında olması da ayrı bir skandal. profu geç çanta taşıyıp , elektrik su faturalarını yatıran asistan bile olması mucize.

bizim felsefede iken bir öğrencinin derste 20 dakika boyunca yaptığı konuşmanın ardından profesörün " evet doğru söylüyorsun" dedikten sonra , öğrencinin " iyi de hocam koskoca profesörsün kuracağın cümle bu mu" diye cevap verişi geldi aklıma. öğrenci belki patavatsızlık yapmıştı hocasına karşı ama sonradan düşündüm de çocuk haklı. koskoca profesörsün yeni yetme bir öğrencinin konuştuğu şeyler üstüne adam gibi söyleyecek bir tek cümlen bile yoksa "seni prof yapanın " demekten başka bir söze gerek yok. ey lale! adın prof ama kurduğun cümleler çobanca ve köylüce. çoban ve köylüleri aşağılamak adına söylemiyorum bunu sığsın kardeşim sığ, aşırı sığ hem de.

daha hiçbir soru sorulmadan kadınlığının arkasına sığınıp en ufak bir zeka kırıntısı bile olmayan cümleler eşliğinde mıymıy yaparak kukla ve talimatla hareket eden , kendine has bir fikri ve düşüncesi olmayıp yaptığı pisliği de itiraf etmek zorunda kalmış biri. gs yönetimi bu derece kukla ve art niyetli birini bir saniye bile orada kalmasına izin verirse yazıklar olsun.