lalegül tv

1 /
Bir göz atayım demiştim, afrikalı çocuklar için kuran parası topladıkları hesap numarasıyla macun sattıkları numara aynıydı en son.

Kamu spotlarındaki kadın görüntülerini blurlayan, akşama değin çılgın şeriatçı hezeyanların döndüğü safsata cemaatin safsata kanalı.
sabahtan beri aralıklarla mahmut efendi hz'lerinin anısına yapılan canlı yayın sebebiyle internet üzerinden izlediğim kanal. kendisiyle alakalı sohbetler ve sair dini zevatın övücü sözleri zikredilirken arka plana gelen fotoğraflarının neredeyse üçte birinde cübbeli de mevcut. eyvah ki eyvah diyorum. hem de öyle bir eyvah.
hz adem e baba uyduran hz meryem e kendi kendini dölledi diye iftira atan kuran düşmanlarına sağlam ayar verilen kanal.

zanna değil peygamber hadislerine tabi hocalar konuşur.
son zamanların en güzel yılbaşı gecesini geçirtmiş olan televizyon kanalı. yılbaşı gecelerinde dansöz çıkartan televizyon kanallarının pespayeliğini düşündüğümüzde yapılan hizmet harikaydı. allah razı olsun.
açıldığı haftadan itibaren canlı sohbetlerin hepsini izledim. "İlim, müminin yitik malıdır, nerede bulursa alır". hadisinin gereği olarak. bu kanalın daha önce cübbeli ahmet hocaya duyduğum önyargılarımın büyük kısmını da sildiğini söyleyebilirim. *