levent gültekin

1 /
2023 seçimlerinin öncesinde ve sonrasında oldukça iyi bir gazetecilik performansı ortaya koymuştur. Mommy piro ve reis arasında dönen tiyatroyu deşifre etmiştir.

Fakat, Buğra kavuncu meselesi için kendisine bi şerh koyalım.
Kabul görmez. İlkeli olduğu için de ahmet hakanlasamaz. Öyle çırpınıp kalacak diye benim de endişelerim var. İki tarafın da yobazı var, kaba softası var bunu en iyi iki taraftan da olmayıp hakkaniyetli bir sekilde yaşamaya çalışanlar anlar. O da anlamis zaten.
Çabasını görüyorum. Umutlarına ben de umutlanıyorum. Ama bir gün tükenecek. Ve ne isaya ne musaya yaranamadığını görüp her şeyden vazgeçecek.

Artık ne eski mahalle ne de yeni mahalle onu içine almayacak.

Bazen boşa kürek çekiyor bence. Zaman zaman kulisleri, ilişkileri ve gizli bilgi kaynaklarından dolayı biraz karanlık bir tarafı olduğu şüphesi uyandırıyor bende. Ama aklı ve vicdanı ile söylediği şeyleri dinleyince çok üzerinde durmuyorum.

Çok yakında vazgeçecek.
yakın zamanda bir söyleşisine katıldığım güzel insan, yazar kişisi... söyleşiye gelen provokatör birkaç cazgırı tek cümlesiyle susturmayı başarmış ve gönülleri fethetmiştir.

ondan herkes bir kurtarıcı hap veya formül bekliyor ancak o bir felsefeyi anlatıyor aslında insanlara... şucu bucu olmadan insan paydasında birbirimizi seversek nasıl bir ülkeye dönüşebileceğimizi anlatıyor, gönül topraklarına güzel çiçekler ekiyor gibi...

Allah yolunu açık etsin... inşallah çabaları büyüyerek sonuç versin...
eski islamcıyım ama islamcılar çok bozdu kontejanından karşı mahallede esnaflık yapmaya çalışan boş teneke.
ak parti iktidarı olmasa aç kalacaklardan.

ak parti iktidarındaki en büyük sıkıntılardan biri medyanın böyle tenekelerle dolmuş olması.
bunlar ne gazeteci ne de yazar.
sadece amigo.

lakin iktidara yamanan asalaklar levent gültekin gibilerden bir nebze daha karakterli.
zira plastik bir tarafsızlık maskesi takıp gezmiyorlar en azından.
tabi, aynı şeyin laciverti oldukları gerçeğini değiştirmiyor bu durum.