leyla ile mecnun

1 /
kesinlikle yeni bölümlerinin çekilmemesi gereken dizidir.. hala yeniden başlayan işlerin eski tadını vermeyeceği fenomenini anlayamayan bir takım zevat tarafından gazı kaçırılmak istenen dizidir.. behzat ç faciasından sonra leyla ile mecnunu da itibarsızlaştırmak istiyorlar zannımca..
Vaktiyle fanlarının abartılı hallerinden
olsa gerek popüler dizi mi, kalsın cınım tavrı sebebiyle izlemediğim dizi.

bence her şeyin ilki güzel. Çok canımız çekti ne olurr derseniz yap friends reunion gibi bir araya gelme bölümü olsun bitsin.

deniz ışın on numara seçim yalnız. Leyla rolunün hakkını verecek potansiyel var.

İzleyin aktarın bakalım yigidolar. *
Ekibi toparladık temalı ilk tanıtım videosu gelmiş.

git

İlk bölümden küfür literatürüne 'müsilaj'ı eklemesi de beklenendir.

Erdal bakkal'ın dükkanını dün gezdik, halen harabe vaziyette. Çekimler de yaklaşmasına rağmen onarılmadığına göre erdal bakkal'ı yıllar önce ayrıldığı mahalleye, viran haldeki bakkalına ve evine geri döndürüp yeniden bakkallığa başlatabilirler.
hemen herkesin projeyi kabul etmiş olması beni biraz heyecanlandıyor Oyunculardan bazıları karakter olacak çok sağlam insanlar ve kariyerleri de gayet iyi giderken para için leyla ile mecnunu tekrar kabul etmiş olabileceklerini düşünmüyorum
ahmet mümtaz taylan serkan keskin gibi isimler ne zaman leyla ile mecnun sorusu sorularsa iyiydi güzeldi tadında bitti gibi ifadeler kullanıyorlardı buna rağmen projeyi kabul ettiklerine göre bir şeyler onları heyecanlandırmış olmalı. merakla bekliyorum yeni bölümlerini
Tek bölümünü izlemediğim ve bundan sonra da izlemeyeceğim dizi. Normalde böyle popüler olan dizilere karşı protest bir tutum takınmam, ben de izlerim fırsat buldukça. Fakat bu dizi yayındayken izleyici kitlesi öyle goygoyunu yaptı ki bir şekilde benim için itici oldu.

Yeniden çekiliyormuş sanırım. Umarım sevenleri eski tadı bulabilirler.
Kesinlikle eski tadını vermeyeceğini düşündüğüm dizidir. Acun bu dizinin senaryosuna kadar karışmazsa bende bir şey bilmiyorum. Ayrıca Leyla karakterini "ezgi asaroğlu" canlandıracak imiş. Bi melis Birkan değil yani!!!

Bunun için exxen üyeliği almaya gerek olduğunu sanmıyorum. İsmail abi eski İsmail abi olmadıktan sonra ne anlamı olacak...
en büyük soruna kimsenin parmak basmadığı dizi. leyla kim lan? leyla nerede? öyle her leyla olmaz. ilk leyla olacak veya olsa, güzel olurdu sanki. de nerede izlicez?