love death and robots

1 /
the witness’ın animasyonu o kadar iyiydi ki spiderman’i yapan ekipten çıktığını öğrenmek şaşırtmadı. keşke konusu kötü olan bütün bölümleri bu adamlara yaptırsalarmış seyir zevki artardı.
yanlış hatırlamıyorsam 5 dakikadan 20 dakikaya süreleri değişen toplam 18 bölümü var. biri hariç hepsi animasyon. bölüm konuları ve hatta çizimleri birbirinden tamamen bağımsız. 1-2 bölüm hariç pek beğenmedim. ama bu seri bence asıl olarak animasyon teknolojisinin ne kadar geliştiğini görmek için iyi bir fırsat. özellikle "beyond the aquila rift" bölümündeki görüntüleri bir çok insan gerçekten ayıramayacaktır.
kısa kısa bazen ibretlik bazen de illetlik bölümler şeklinde karşımıza çıkan bölümleriyle netflix'in yeni ve güzel işlerinden. bir çırpıda bitivermesi dışında kötü pek bir tarafı yok. arada sağlam gönderme yapıyorlar. gelişine çakışlar ise on numareo.
Sonnie’s edge, three robots ve alternate histories bölümlerini daha bi sevdiğim dizi. Özellikle de three robots bölümü. O nasıl Sevil’i robotlar ve repliklerdir lan.. şu üç robot bölümü seri halde gelse hiç fena olmaz..