mahfuz birisi

1 /
canım sıkılıyor kod yazmak istiyorum diyen bu arkadaş mıydı? fikir istiyordu güzel bir fikrim var. merak etmesin böyle bir sözlük fikri değil. zaten böyle bir platformda ters düşeriz kendisi ile. gelirse bana ulaşsın lütfen. *
covid-19 virüsü başlığına yazdığını gördükten sonra ben utandım. bizi mahfuz birisi gibi insanlar yönetiyor gerçekten.

millet olarak daha iyilerine layığız, biz bunu haketmiyoruz.
(#6951484) siyaset demeyelim de politika yapılmasına karşıyız diyelim o zaman. hatta monsieur noir'e anlatır gibi* anlatayım:

siyaset , bir meslek dalı olarak da kabul goren, devlet(ler) seviyesinde ilişkileri düzenleme, işleri yürütme bilimidir. politika ise bir meslek, ve hatta kavram olmaktan cok bir tavırdır.

kısacası sayın yazar, biz belli bir kesmin belli birr kesme olan tavırlarını imamdan dinlemek zorunda değiliz. kimse değil. hürmetler.

monsieur noir'e anlatır gibi anlatma hizmetlerimiz her konuda devam edecektir.
Sözlükten gittiğimden beri en çok özlediğim yazar. Pandemi döneminde tüm kara mizah stoklarını tükettim sinemaya, edebiyata dair. Neyse ki döndük de, kendisini okuyoruz. İyi ki var.
(#6935601)

Verdiğim bakınızdan kalp ve niyet okuyuculuğu yapacak kadar iyi niyetli birisi.

Tanımını görmek için engelini kaldırmak zorunda kaldım bro, yani istersen 3 iş günü içinde DM'den kinini kusabilirsin; en ufak bir bakınıza bile tahammül edemiyorsun anladığım kadarıyla, buraları siyasi ihtiraslarınla rahatsız etme.
vay anasını sözlüğün muhteşem ak mücahidi. kılışdar ve avanesinin yılmaz düşmanı, yerli ve milli yazarın paylaştığı şarkıya bak. normalde engel listemde olduğundan görmem de yardakçısı paylaşmış. rezil bir kore pop şarkısıdır, dayanamam deyip ortasından açmamla bir de kulaklarım ne duysun adam ingilizce pıtıktan giriyor, zurnadan çıkıyor.

ara name:

eyyyy derviche, ehli münkir, senin iyi niyetinden istifade ederek, lisan-ı acib bir surette, bil umum sinkaflı lafızlarla milli iradeye hücum ediyorlar. yattığın bu gaflet uykusundan ne zaman uyanacaksın ?