mahilas

1 /
Tam beş gündür sözlükte yok, kendisine mesaj da gönderemedim, umarım beni engellememiştir.
Sözlükte yokluğu o kadar çok hissediliyor ki
Mahilas nolur geri dön
Sözlükte okumaktan büyük keyif aldığım isimlerin başında geliyor kendisi. Yazdıklarıyla düşündüren, bilgilendiren ve zaman zaman yüzde tebessüm bırakan tanımlarıyla sözlüğe kattığı değeri vurgulamadan geçemem.

#7046950
Ayrıca şiir hakkında yaptığınız güzel yorumlarınız için de çook teşekkür ediyorum.* Bu şiir isteği işi oldukça hoşuma gidiyor aslında, sağ olsun @president ara ara mesaj kutuma bırakıyor, ben de nasipleniyorum sayesinde. Siz de bırakırsanız vakit buldukça okumaya çalışırım.*

@agah hocam ile ilgili meseleye gelince, uygun bir zamanda agâh makamına uğrayıp kapıyı tıklayarak kendisine bir sorayım diyorum. Gerçi buradan da alenen teklifte bulunmuş oldum.*
hayatı tesbih yapıp sallamayı önerirken zihinde toparlan bırakma kendini lafları savurtan, yemek kokularını kendisinden mümkün mertebe uzak tutmayı gerektiren güzide yazar tanesi.

hayır o kadar kolaysa sen yap diyeceğim bu dediklerini, yaptığın kendinden emin halinden o denli güzel belli oluyor ki susuyor, artılıyor, tüm kenafirliğimi içime kaçırtıyorum...*
#7045902
#7045895

Birlikte çay içmek için yıldız içine sıkıştırdığın lale çiçeği bile yeterli sebep. daha açmadan "kesin içinde lale vardır" dedim. Tıkladım, lale vardı.

Elbette sevdiğim birisin mahilas.
Detaylar yıldızın içinde.
*
#7044667

Mesaj atacaktım ama başkaları da görsün belki faydalı olur. Çiçek sepetinden alışveriş yaptığınızda bulunduğunuz ildeki bir çiçekçiden size çiçek geliyor. Site de aracı oluyor. Aracı olduğu için de bir miktar fazla para alıyor.

Onun yerine şöyle yapılabilir. Ben de bu tavsiyeyi başkasından aldım ama daha uygulamadım bu arada. Instagram'a hatay* çiçeklik diye aratıp en çok takipçisi olan sayfadan çiçek beğenip gönderim sağlanabilir. Ödeme de havale yoluyla olur diye tahmin ediyorum. Saygılar, sevgiler, kalpler.
@Mahilas üstad küçükken şiir kazanına düşmüş ya da bugün balkanlardan esen soğuk hava dalgası edebiyat rüzgarı ile buluşturmuş kendisini. Her ne olduysa solframe’i şiirliyor. Ellerine sağlık. Görüyor, muhabbetle okuyor, artılıyoruz efendim. Şiiriniz bol olsun!