Mahlasını cüzdanında taşı hediye etkinliği

1 /
Sultanlara yaraşır cüzdan bekliyorum. İçine para iliştirmenize gerek yok zira benim hazinem yeter artar. Hatta siz fakir sözlük yazarlarına sarayımdan para saçacağım. Böyle de gönlübol bir sultanım. Bazı kraliçeleri gibi 'ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin' demiyorum. Sadece fiyakalı bir font ve puntoyla 'kösem sultan' deseniz yeterli.
Evet sevgili yazar kardeşlerim bir Ankara İstanbul seferini daha tamamlayıp Bu ayki etkinliğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Her ne kadar hakikat kapımızı daim olarak çalsa da belki biz o kapıyı açmamakta direnip duyma eşğine takılsak da itibari hiç bir nesneye itibarımız olmaz bizim. Bazen o hakikat PTT Kargo olarak da çalabilir kapınızı. Bu durumda kapitalizmin olanaksızlığını düşünerek yeryüzünde güllerin çiğnenmesini ipinize bile takmadan devam edin ve ağıt yakmaktan vaz geçin , kapitalist yaşama meşruiyet alanı bırakın.

Arkadaşlar neyse saçmalayı bırakıp sadede gelsek iyi olur. Bana Kargo bilgilerini dm’den yollayan arkadaşlara cüzdanları kargoladım. Kargo takip numaralarını da mesajla ilettim . Listedeki bazı arkadaşların anonim kalma beklentileri ile hakkını devretmek istemeleri ve ya başka bilemeyeceğimiz sebepleri gayet doğal bulup saygıyla karşıladıktan sonra, istemedikleri cüzdanları ben onların

yerine bizzat kendimin torpille seçtiği bazı yazar kardeşlerime yolladım. *

Listedeki mavisevdalısı kardeşimiz de hakkını helal etsin. Benim Eşekliğimden onun adını cüzdana yazdırmayı unutmuşum en kısa zamanda hatamı düzeltip yollayacağımdan şüphesi olmasın .

Hepinize bol yazışlar. Bir başka etkinlikte görüşmek üzere derken , konforlu ve cüzdanları para dolu ,banka hesapları bitcoin dolu yaşam talebi arzumu şu mübarek yaklaşan Ramazan gümlerinde hepinize dua olarak iletiyorum . Hoşçakalın .
İkindi 17.00 civarında yapılan polis baskını sonucu 136 vakko çanta, 211 gucci bel çantası, 1908 adet chanel no:10 ve 11 adet dünya sözlük cüzdanına el konulmuş.

Sevkiyatlarda gecikme olursa müsebbibi belli..

git