Makina mühendisliği anfisine yanlışlıkla kız girmesi

1 /
Makina değil ama inşaat mühendisliğine sarı saçları belinde çıtı pıtı bir selinoy girmesine şahit oldum, kızı ikinci ders algıladılar. Yanlışlıkla değilmiş, dikey geçiş. Kızın her dersten dokuz on farklı notu olurdu.
Olalala bu hatun kimdir? Makina demeyelim de aday bilgisayar mühendisleri sınıfına girdim ve benden başka bi kadın yoktu. Hey allah'ım bir arkadaşımın dersine öylesine girdim ama şaşırma dedi girince. Tek feminin varlık olunca da saklayamadığı beni haliyle, güzel olan bir durum ise arkadaş uluslararası öğrenci idi, dersi zaten anlamıyordu ve iki yabancı, bense konulara daha da yabancı kodlar arasından nasıl kaçarız diye düşündük. Hayatımda bu kadar kalem sallayan adam görmedim. Aa gergin varlıklar ha, sanki kalem sallayan cool oluyor He.

Not: yalnış başlığa yazmakta usta bir yazardır halis.
Zaman büklüm makinası yok diyorlar yalan kaç defa gözlerimle gördüm. O birbirine sarıkız diye seslenen adamlar oluyor mu fransız arşadük.

Mehmetciğim annenizi anmadan rapido setimi verir misin sayın ciğerini andığım arkadaşım.

Garibim işletme okuyan sedacım da sanıyor hepsi prens. Ya sen canına mı susadın seda? erkek başına 4 erkek düşen cafe şanzelize bir makina mühendisliği iki. En son oradan mezun olan bir kız, koçum bana oradan 8 numaralı bijonu uzat bir daha da ismimle seslenme diyordu!