masumlar apartmanı

1 /
Diziyi ilk zamanlar izliyordum baktım etkilenmeler oluyor izlemiyorum artık. Zaten psikolojik yapımlar bende etki yapıyor. En son the shining filmini izledim acaba bende ölü insanları görebilir miyim dedim. tövbe tövbe.
Geçen haftaki tanımlardan yola çıkarak bu akşam sol framein akmamasının sebebi olabileceğini varsaydığım dizi. *

An itibariyle safiye'nin mani atağı geçirdiği bölüm.

Sarı kantaronun dedesi sana kötü bir şey yapıyor mu yapıyorsa bileyim dediğinde hafızasından bütün o kötü sahneleri geçirip hayır tabi ki yapmıyor demesi eşittir ben.

Allah belanı vermesin senin naci. Türk erkeklerinin özeti gibisin.
evi süpürürken trt 1 açık kalmış şöyle bir beş dakika izleme gafletinde bulundum gulyabani gibi bir anne düşman başına anne mi düşman mı belli değil. yahu siz bu diziyi her hafta nasıl izliyorsunuz nasıl katlanıyorsunuz ? ülkede hiç mi sevgi dolu merhametli anne kalmamış buhran buhran işler böyle tutuyor. içim şişti Allah akıl fikir versin biraz da güzel insanlar hikayeler yapın nolur sanki...
Her yerden aşk meşk davaları çıkmaya başladıkça artık sende herkes gibisin diye böğürmek istiyorum. Bayramın gülbene olan temiz ve masum hisleri dışındakiler olmamış gibi. Bayram ne güzel karaktersin öyle, inşallah seni de delirtmezler.