masumlar apartmanı

1 /
Bu diziye sıradan bir Gülseren budaycıoğlu dizisi diye üstünkörü bakanları kınıyorum, reyting rekorları kırması, bu kadar çok seveni olması tesadüfî değil, bunda yönetmen Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali'nin payı büyük,teknik ekip de çok büyük işler başarıyor,
psikiyatristlerden destek alarak işleyişe yön verdikleri çok açık,bu özeni diğer dizilerde göremedik çoğu sahnesi filmlere taş çıkartır, atlı karınca sahnelerine dikkat edin lütfen, göndermeleri ya da karakterleri okuması bile çok zevkli.
Psikolojik gerilim had safhada, kadın sadece pencereden elbiseleri sokağa atıyor, tüm seyirci gerim gerim geriliyor, tüyler diken diken.

Aşk,ihanet,entrika üçgeninde sıkışıp kalmış türk dizilerinden sonra tv'ye yeni bir soluk getirdi, izleyiciye nefes aldırdı, bir taraftan da ayarlarıyla oynadi yalan değil,çocukluktan yetişkinliğe her yanı yararlar ve travmalarla dolu türk insanının travmalarını önüne serdi.

Üstelik her bölümü 2.5 saatin üzerinde olan bir diziden bahsediyoruz, eğer Amazon prime, Netflix gibi platformlar için aynı ekiple , birer saatlik bölümler şeklinde çekilseydi dünya rekorları gelirdi.


diziyi tüm türkiye niye izlediğini bilmeden izliyor. buyrunuz, anee ve aramda bi diyalog;

been - mommy niye bakıyorsun buna, hepsi manyak
anee - evet çünkü manyak

içler acısı bir türkiye sayın seyirciler. manyaklıktan zevk alıyor millet.
millet olarak kafayı yemişiz
kendimizden daha delileri gördükçe rahatlıyoruz.
hayır, öteki dizilere de sıçradı bu post modern psikopatlık.
Kurban olduğumun dizisinde kırk yılda bir birisinin yüzü gülüyor o da başkasının kahrolmasına sebep oluyor. Vallahi billahi yıldım artık bu nasıl denklem içinden çıkamıyorum bayram’ı harcamayın Allahınızı severseniz.
Delisin melisin ama ağzına geleni de söylüyorsun ekmek parası tabi ne hasibe’nin kızı öyle ölmez bir daha vur.
Dizidekiler yetmemiş bir de ithal deli gelmiş diziye ama bu gerçek deli.
Anıl'i canlandıran oyuncuda tam bir tiyatro ruhu, oyunculuğu var ben o tadı aldım, inanılmaz iyi bir oyunculuk izledim zevkle.
Süre çok uzun olduğu için konu mu bulamıyorlar nedir anlamadım ama iki bölümdür ciddi anlamda durağanlaştı güzelim dizi.
Bunca yıllık müge anlı izleyicisi olarak, Han'ın bodrumda zincirlediği kişi için uygar tahmininde bulunmuştum ama Esat çıktı.
sevemiyorum, sevemicem, cidden bu tarz diziler hiç hoş değil. kırmızı oda plus bu masumlar apartmanı aşırı bayıyor, sorun şu, anneler ikisininde hastası olmaya başladı. yok sen safo gibisin, yok sen neriman gibiisinler, heeç hoş değil.