masumlar apartmanı

1 /
Süre çok uzun olduğu için konu mu bulamıyorlar nedir anlamadım ama iki bölümdür ciddi anlamda durağanlaştı güzelim dizi.
Bunca yıllık müge anlı izleyicisi olarak, Han'ın bodrumda zincirlediği kişi için uygar tahmininde bulunmuştum ama Esat çıktı.
sevemiyorum, sevemicem, cidden bu tarz diziler hiç hoş değil. kırmızı oda plus bu masumlar apartmanı aşırı bayıyor, sorun şu, anneler ikisininde hastası olmaya başladı. yok sen safo gibisin, yok sen neriman gibiisinler, heeç hoş değil.
geçen çılgın bölüm olmalı, ailem ile oturup sosyalleşmeye çalıştım, neyse depresyondan çıkacağıma dair hedefler alındı filan, ekran başında ayrılmazlar mı safo ve naci, ve birden unutama beni şarkısının fonu çaldı ve talihime gülemedik bile. dibe battım daha da sözlük. size gelsin.
son bi 5 dakikayı izlemeyin salak salak gülüyorlar, kafayı tırlatır insan


Dikkat ederseniz Son birkaç yorum resmen izleyen kişilerin psikolojilerini etkilediğine dair. Yoksa yoksaa sosyal bir deneyin içindemiydi bu izleyenlerlerler. Yoksa ne yapılmak isteniyordu.
Ama cidden bu durum dikkat çekici değil mi? O ruh haline bürünmemek imkansız, gözün ne gördüğüne tiikkat etmek lazım. Göz görür kalp sıfatlandırır. Sonra şuranıza fil oturur işte.
(izlemedim, izlemiyorum)