mavi evin özgür kedisi

"maviyii çok severdin"
şuraya mavi duvar şarkısını atıp videolu başlıklara giremeyen* son model telefonunun her nickaltına girdiğinde kasmasına sebep olacaktım lağkin ramazan ayı ve içimdeki insan sevgisi işte yapmadım.* *****

tanım: mahlası hayırlı olsun tepe tepe kullansın yazarı.
devamını gör...
"ev mavi olup denizi ya da gökyüzünü çağrıştırmak istese de doğasından koparılıp dört duvar arasına sıkıştırılan bir kedi nasıl özgür olabilir?" diye düşündüren mahlas.

t: mahlas değişikliği yapan yazardır.
devamını gör...
ya deli misin niye söylemiyosun denilesi yazar.
şimdiden küsüp tesüf ettim bakalım nası affettireceksin kendini.

3 kez mahlasaltı ve 537393 milyon tanımıma artı verirsen affederim. *
devamını gör...
özgürlüğü bir lazere bakan kedidir.

duvardan duvara koştururum bi yudum su da vermem. lazer elimdeyken bana özgürlük geyiği yapmasın!

mahlas değiştiren eski yazarmış. bir açılaması vardır elbet...
devamını gör...
madem açıklama isteniyor. çok sustum. hakikat ortaya çıksın istedim ahshshs.
marka eşarp mahlasini bir buçuk sene önce sözlüğe kayıt yaparken aldım. hangi kafayla aldım bilmiyorum. öyle bir hikayesi de yok. hayır yani "oo ironi yapıyorum!" diyecek bir vaziyetim de yok.
mahlasima çok alismistim esasen. ama bu sene epey soğudugumu farkettim. bu sogumayi en çok, insanlara sözlüğü tanıtırken mahlasimi söylerken rahatsız olduğumu anladigimda farkettim. hele ki edebi yönde çok şey paylaştığım bir yakınım vardı. son tanıtımı ona yaptım ve karakterimi hiç yansitmayan mahlasimdan bahsetmek dahi istemedim.
şu an marka esarbi epey gomer gibi oldum. hayır, tabi ki onun da yeri bende ayridir. lakin ana sıkıntı şuydu
bana beni yansitacak bir mahlas lazımdı. (bkz: senaryo önüme gelince çok heyecanlandım)*
mahlas değişikliğini bir ay boyunca düşündüm. aslında aklıma geliyordu ama ben halının altına supuruyordum.. uzun süre bir mahlasi kullandıktan sonra vazgeçmek kolay değil tabi. bu hafta sonu ise tamam dedim. artık değiş. eski mahlasimin biraz da laubali göründüğünü düşündüren birkaç tespit de yapinca düşündüm. beni yansıtan kelimeler zaten; mavi, özgürlük ve en çok da kediydi. adeta yaşama sevinclerimi topladım ve ortaya bu mahlas çıktı. çok iyi tepkiler aldım iyi ki degistirmisim. öyle ki sayın monark dahi haberi alinca çok sevindiğini belirtti. sağolsun hiç bekletmeden değiştirdi.
yetti mi açıklama. *
devamını gör...
(bkz: #5848847) bu saplantılı halle sen kedi alma. biraz sakinleş sonra hayvan edin. hayvanın başına bir şey gelse sen bileklerini kesip banyoda kendini ölüme terkedersin. bu ne hırs bu ne aşk bu ne tutku bu ne ihtiras bu ne sex and the city. her yer kedi dolu nedir bu sanki soyu tükenmekte olan bir cinsmiş muamelesi. önce balıkla başla yada onu da geç karıncayla başla yavaş yavaş seviyeyi arttır. en son kedi.
devamını gör...
( #5854101 ) sanki adam dünyaca ünlü roman yazarı yıldız içinde kısaltmışın kardeş bari tam yazaydın da hayrına reklamını yapsaydın. bi de o kitap ne? kitap diye bkz vermen de biraz şey ama neyse herkesin bkzsi kendine. iyi geceler.bol tanımlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.