mavisevdalısı

1 /
Mevzu bahis arkadaşını sözlüğe üye olma hususunda telkinde bulunması gereken yazar. Doluluk oranını yükseltir diye düşünüyorum.

Öte yandan; Boş insan yoktur, her insan doluluğa hizmet eder Ama kişisel olarak "boş yapmak" cümlesini kullananlara mesafe koyuyorum.
#7075479

Tanımımda bahsettiğim arkadaşımın söylediği boş yapma durumu sanırım birçok yazar tarafından yanlış anlaşıldı. Burada bahsedilen boş yapma, geyik goygoy amaçlı girilen eğlenceli tanımlar değil. Zira bildiğiniz üzere bu tarz tanımları ben de çok fazla giriyorum. Bahsedilen boş yapma olayı; hiçbir doneye dayanmadan bir kesimi veya bazı yazarları direk hedef alarak yazılan tanımlardır. Seviyesizce yapılan sataşmalar ve saçma sapan ötekileştirme çalışmaları yapanlara istinaden tarafıma bu eleştiri yapılmıştır. Eleştiri sonrasında arkadaşıma sözlükte mevcut 20-25 civarı yazarın mahlasını verdim ve sadece bunları okumasını söyledim. Sanırım artık aynı eleştiriyi yapmaz.

Edit: bu arada ilber oltaylı hocam imzalı kitabım var ama sanırım ben dahil bu sözlükteki kimse kendisi ile arkadaş olabilecek seviyede değildir diye düşünüyorum.
#7074862

teşekkürler.
neden sorusunun cevabı canımın istememesi.
ancak biliyorsunuz ki pek çok kişi bunu sebep olarak görmüyor, söylediğinde kırılıyor vesaire.
bir şeyi canımın istemediği için yapmama özgürlüğüne sahibim.
ama ben özellikle sevdiğim insanlara hayır diyemiyorum.
#7074127
tamamdır abi. yeterki beni un helvası ile besleyin günlük un helvamı verdiğiniz sürece gemide ne iş olsa yaparım. yerleri temizlerim bulaşıkları yıkarım kaptanı derya bile olurum helva isterüm. *
#7073898

bana zorla telefon almaya çalışan yazar.

iyi bir telefon önerisi kafi hocam, paranız cebinize fazla geliyorsa da bu kadar kişiyi şahit tutmamanızı öneririm nacizane.

dipçe: bu arada caps muazzam sahiden..*