mavisevdalısı

1 /
#7163124 galatasarayla özleştirmiş ya onur duydum.

Onur duydum. Bu arada sözlük yazarlarini iyi gözlemlemiş. Neyse konuya gelelim: Abi bende hastalik var ama. mesela su meshur kadıköy sampiyonluğumuzda ben o maçı o sicakta battaniyelerin altinda dinledim. Kimse yok tek başıma kapandım bir odaya. radyonun sesi belli belirsiz açık (kısık) son 10 dakika ise tamamen kapalı. O halde bir halle takip ettim. Deliyim ben.

madem maça gitmek isteği var. O zaman bilsin ki bana dair tüm insani, (olduğu kadarıyla) kültürlü, seviyeli hallerimi bir köşede bıraktığımı bilmelidir.

Ve coskuyla bağırmalıyız. Off 2023 de 23. Sampiyonlugumuzu yasayacaz tribe girdim be!kendisinin kadın sanılacak bir mahlasa sahip olması yetmezmiş gibi ayan beyan kadın olduğu belli bir yazarımız hakkında dolaylı yoldan erkek iddiasında bulunmuş yazar kişisi.
bir kere de evli yazarların sözlükte takılmasını doğru bulmadığına mı yoksa evliliğinin yolunda gitmeme işareti olduğuna mı ne atıfta bulunmuş ve ben bunu gusül alma sırası beklerken okuduğum için nickaltı girip ortalığı karıştıramamıştım.

gün intikam günüdür. *
tez kellesi vurula ! *
#7163124

hocam sağ olasın sonunda bir listeye dahil edildim. bunca yıldır sözlükteyim hep bir garip gibi boynu bükük kaldığım listelerde bugün benim için kutlu gündür. sen iste tour de france katılırız inşallah.
#7163124 ·

Abi seçtiğim nick, cinsiyetimi yeteri kadar anlatmıyor mu gözünü seveyim...

Tamam kurtlar vadisi’nin tüm replikleri ezberimde olabilir hatta canım sıkıldıkça gs-Arsenal maçını izliyor da olabilirim ama sen ne yaptın şimdi ya...