mehmet boynukalın

1 /
Siyaset konuşabilmesi için neden cübbeyi çıkarması gerektiğini anlamadığım kişi. Ha pardon bu ülkede sadece dinsizler siyaset yapabilirdi değil mi? Dincilerin siyaset ne haddine. ayy pardon bir de paşalar siyasete parmak sallayabilir. Zaten Tayyip denen dinci sinirleri yeterince zıplatıyor. Siyasette başka bir dinciye gerek yok di'mi paşam?
Siyasetin göbeğindeymişcesine konuşan biriydi.
Dini söylemleri göze batmış olsa da bir kesimce takdir gördü. Hocam doğruları söylüyor helal olsun denildi. Hadi bunlar söylenmeliydi de başkomutan Erdoğan.. görevinden ayrılması/alınması/istifası artık ne haltsa isabetli olmuş.

Bulunduğu konum ve çıkışları tesadüfen olduğu heç inandırıcı gelmiyor.

Merhum Erbakan haca'nın dediği gibi "Siyonizm, aklını kullanmayan karşıtlarına, kendi ordusunda talim yaptırır"

Ayrıca; Tevhid ve İslam düzeni konusunda tüm gücü ile mücadele eden toplum için gelmiş bir ayeti, tefrikayı, sömürüyü, köleliği kabul etmiş bir topluma okumak da dini afyonlaştırmaktır.Andolsun ki sizi biraz korku ve açlıkla; mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltmekle sınayacağız. Sabredenleri müjdele!

﴾156﴿

 Onlar, başlarına bir musibet geldiğinde, “Doğrusu biz Allah’a aidiz ve kuşkusuz O’na döneceğiz” derler.

﴾157﴿

 İşte rablerinin lütufları ve rahmeti bunlar içindir ve işte doğru yola ulaşmış olanlar da bunlardır.

ayasofya imamlığı görevine yakında veda etmesi muhtemel.

bülent turan gibi alt düzey ve önemsiz iktidar mensuplarından nabız yoklamalar başladı. kamuoyunun tepkisine göre el çektirilebilir.