melekler korusun

saçmalamış bir dizidir.
zira bir sezondur özgürlükten geberen, istediği an erkek arkadaşı ile beraber yaşayan esin karakerinin sonunda ailesinin bu denli örf adet manyağı korumacı olması komik durmuştur. zira hiç akıllarına gelmez mi bu kız bir sezondur ne halt yiyor bu dizide.
(bkz: diziyi gerçek sanmak) *
devamını gör...
ahlâksızlığı olağan gösteren ve yaşam biçimi olarak dayatan onlarca diziden biridir. namus bacak arasında değildir zırvasının senaryolaştırılmış şekli. "bu benim hayatım"ların havada uçuştuğu, özgür kızı bol, namus kavramının salak namuslulara yapıştırılmak suretiyle aşağılandığı bir dizi. bir dizi ahlâksızlık mı, diz(i) boyu ahlâksızlık mı diyeyim ne diyeyim. iğrenerek seyrediyorum.
devamını gör...
gossip girl moduna girmesi için biraz daha karışması gereken dizi.. su anda kıvam fena değil böyle ara ara rastlıyoruz filan..(u: harbiden izlemiyorum normalde) neyse efendim.. aslında dizi gercekten güzel baslamisti.. kardesim izliyor ben de izliyordum eskilerden hani neler izliyor diye.. baktım is kötü ben diziyi "bak bir halta benzemiyor bu dizi gel senlen merlin izleyek" diye soğutmuş bulundum.. iyi de etmisim..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.