mesaja geç cevap veren birinin mesajına geç cevap vermek

1 /
Planli programli insan isidir. Bu kadar hesapli yasamak icin fazla usengec olanlar ise ilk musait anda yaziverirler. İlk gordugu anda musait olmayabilirler cunku. Bu kadar da dogrucu bir insan.
İlk geç verdiği zaman uygun görünebilir ama ısrarla çevrimiçi olduğu halde bunu yapıyorsa geç cevap vermek adetim olmasa da geç cevap vermeye başlarım. Bu arkadaşlığın sonunu da getirse yapacak bir şey yoktur. Önemsenmediğinde yapılacak şey senin de önemsememendir.
mesajıma geç cevap birinin mesajına gördüğüm an cevap veririm şahsen. attığım mesajda sorarım derim la sen hayırdır, niye beni önemsemiyon * şaka bir yana önce işin aslını öğrenirim, yani makul bir gerekçesi var miymiş yoksa keyfisi mı öyle istemiş lordumuzun bunu bı sorarım. yalan söyleme ihtimali yok mu var, ama karşıdakini az çok tanıyorsam buna göre değerlendirme yapar öyle bir tavır takınırım.
ne derler bilirsiniz; gereksiz atılan trip, oldukça mühim triplerin etkisini azaltır. bu yüzden akıllıca trip atmak gerekir. bkz: trip atmanın incelikleri/ syf:72.
Benim gibi gurursuzlar yapamıyor.. karşımdaki attığında gördüğüm anda dönüyorum lan. bundan hiç değerimiz yok kendimizi ağırdan satamiyoruz.