meyus

1 /
dünya yardıma bıraktığımız destek çağrısına çok hızlı bir dönüt yapmış, akabinde sağladığı katkılarla gönlümüzde yer edinmiş kıymetli bir yazar. Öyle ki daha önce hiçbir şekilde temasımız olmamasına rağmen telefon ile yarım saati aşkın ihtiyaç duyduğumuz desteği sunma nezaketini bizlere göstermiştir. Elbette tevazu gösterecektir ve elbette alelade bir methiye gibi gözükecektir lakin böyle iyi insanlar az kaldığını söylemek ve kıymetinin muhafazasını vurgulamak oldukça yerinde olacaktır.

Biz bildik ve razı olduk, Allah da razı olsun inşallah.
İkinci kez malum hastalığı atlatıp gelmiş  savaşçı. *
Gelmiş gelmesine de, bir ara sözlüğü bırakmaya da meyletmiş okuduğuma göre. Etme.

Duydum ki bizi bırakmaya azmetmissin, etme.
Sen yâdeller dünyasında ne arıyorsun yabancı?
Dediğim yazar. *

Çalma bizden bizi, gitme o ellere doğru bir daha.
Bizi öyle harab, öyle altüst ediyorsun, etme.


Ses performanslarını da silmiş, aradım ancak bulup da dinleyemedim. Gidişlere ettiği meylinin telafisi adına güzel sesiyle bizi buluşturabilir bence. * peçeteye yazıp gönderdiğim bu isteğimi yanıtsız bırakmamasını ümit ediyorum.

Bizim kulaklarımız paslanır sen susacak olursan.
Kulaklarımızı sesinden mahrum bırakıyorsun, etme.
*
covid-19'un yoğun ısrarına rağmen alt etmeyi bi'iznillah başaran yazarın geri dönüşü, sözlük ailesi olarak hepimizi çok sevindirdi. size ve herkese Rabbim sağlık, sıhhat versin hocam. hoş geldiniz.
An itibariyle eve dönen yazar.

Zaten bahsetmişsiniz, ikinci kez yakalandık bu illete. İlki gibi hafif geçer diye bekledik ama olmadı. Ciğerlere birden indi ve hastaneye yatmak zorunda kaldık.

Genel itibariyle süreç zordu, beklediğimden çok daha zordu fakat çok şükür atlattık.

Bu süreçte dualarını esirgemeyip sizlerden de talep eden başta derviche’e, sonrasında ise burayı güzel dua ve temenniler ile dolduran, mesaj atan, arayan tüm kıymetli yazarlara teşekkür ederim. Sağ olun var olun. Buranın bir sözlükten çok daha fazlası olduğunu her seferinde idrak ediyoruz.

Daha fazla uzatmak istemiyorum. Hepiniz iyi ki varsınız. Sıhhatli günler dilerim.