microsoft

1.
mikrop bir yazılım şirketidir, her türlü abd'nin çıkarlarını korur ve fbi ile cia'yle bilgi alışverişi içerisindedir.

(bkz: yazılım devi) -> aslında onu dev yapan kullanıcılardır.

neymiş? bill gates çok zekiymiş, kim diyor? ortak çalıştıkları kapitalist çıkar grupları.


(bkz: mikropsoft)
devamını gör...
2012'nin ilk çeyreğinde 492 milyon dolar zarar açıklamış şirket. 2011 ilk çeyreğinde 6 milyar dolar kar etmişti. bu kötü düşüş bir devin sonunu getirebilir. microsoft, apple ve samsung ile girdiği rekabette yenik düşmesinin yanı sıra, korsan yazılım kullanımına karşı radikal önlemler alınamaması yüzünden kan kaybediyor.
devamını gör...
galatasaray, bilişim-teknoloji devi olan microsoft ile 2 milyon dolarlık bir iş birliği anlaşmasına imza attı.

galatasaray, bilişim-teknoloji devi olan microsoft ile iş birliği anlaşmasına imza attı. kısa süre içinde galatasaray kulübü tarafından resmen açıklanacak olan anlaşma ile sarı kırmızılıların, kulüp, sportif aş, gs store mağazacılık ve on-line business birimlerinin tüm teknolojik alt yapısını microsoft firması kuracak. microsoft ile 2 yıllık teknolojik işbirliği anlaşmasına imza atan galatasaray kulübü'nün kasasına yıllık yaklaşık 2 milyon dolar para girecek. galatasaray kulübü bu sayede microsoft gibi bir dünya markası ile hem teknolojik alt yapısını kuracak hem de kasasına önemli bir girdi sağlayacak.

sarı kırmızılı kulüp, teknoloji dünyasının en önemli markası olan microsoft ile işbirliği anlaşmasının galatasaray'ın marka değerine çok önemli artı katacağına inanıyor. çünkü microsoft firması, dünya genelinde üst düzey ve elit kulüplerle işbirliği anlaşma yapıyor. microsoft firmasının avrupa'da anlaşma yaptığı kulüpler; real madrid, manchester united, chelsea, liverpool ve tottenham hotspur. bu dev kulüpler arasına kısa sürede resmiyete dökülecek anlaşma ile galatasaray da girecek.
devamını gör...
user friendly (kullanıcı dostu) olayına hakim, kodu yazmaktan çok pazarlamanın önemli olduğunu bilen ve bu yüzden saltanatı kolay kolay yıkılmayacak olan yazılım firması.
devamını gör...
ınsanlar sadece bir isletim sistemi veya office yazilim gelistirici olarak bilirler. ancak dunyadaki en iyi arge lablarina sahiptir. hadi fazla bartmayayim da en iyilerden biri diyeyim. yapay zekada, molekuler biyolojiye, kanser tedavisinden, aıds tedavisine kadar ugrasirlar. en baba adamlarida kanimca c.m.bishoptur.
devamını gör...
mavi ekran denen kara belanın yaratıcısı. dünyadaki en çok hataya sahip programların yaratıcısı. bilgisayarların çoğunu kendi yazılımı olan windows'a mahkum eden kuruluş.
kabul bilgisayar yazılımlarının gelişmesine çok katkıda bulunmuşlardır falan ama artık bi dur denmelidir.
devamını gör...
microsoft değil
mkrosoft değil
maykrosoft değil
ne ulan ne demek istediğim şirketti bir zamanlar ama çok uzaklardan uyarı geldi

maykkroosoft diye telaffuz ederken yuvarlamak lazım gelirmiş. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.