minnoşlar

1 /
Youtube da fragmanına 2.2 milyon insanın dislike attığı 85 bin hayvanın da beğendiği filim.

Ekşide ilgili başlığa giriyorsun %70 i falan savunuyor. Bu siteye seçmecemi alıyorlardır nedir sapık sayısı dünya ortalamasının çok üstünde.
katıksız bir akp-mhp düşmanı yobazlık karşıtı olarak bunu izleyenin de yorum yapanın da, övenin de , bu ülkede yayınlanmasına izin verenin de, çekenin de, oynayanın ve oynatanın da anasıyla pişpirik oynayıp kafasına sinek papazını şaaak diye vurayım. bir de gelmiş burada anlatıyor. bu arada cuties'in de çevirisi minnoşlar değil, çıtırlar olması gerekir. minnoş kelimesi kediler için filan kullanılır. burada bile kolpalık ve çakallık akıyor. zamanında kırıtarak giden çirkin, kara kuru bir kızın arkasından söylenen kürt bir amcanın repliği aklıma geldi. ''ulan ne o...pu memleket''
filmi dün akşam aslında gece izledim. Çok beğendim çok iyi film yapmışlar ve kapitalizmin ve tüketim toplumunun çok iyi bir eleştirisi olmuş.Bu filme yapılan çoğu eleştiriler film seyredilmeden fragmanlara bakılarak yapılmış şunu söyleyeyim bu filmden pedofili çıkaran ya cahil yada süzme sapıktır ... Birde refah toplumlarından biri denilen fransa'nında sömürü düzeninin çarklarından biri olduğunu görmüş olduk zaten biliyorduk. Filmde kesinlikle çocuk istismarı falan yok bilhassa kapitalizmin tüketim dayatmasının çok iyi bir anlatımı var. Yüz makyajları iki sahnede biraz abartılmış o kadar ,kıyafetler de türkiye'de pek çok çocuğun giydiği kıyafetler mesela çingene düğünlerinde ki ben ara sıra giderim anadolu yakasında kilere bir de tekirdağ çok kız çocuğu böyle abartılı giyinir ve güzel olur. Cumhuriyetin ilk yıllarında 60-70'lerde 19 mayıs ve 23 nisanlara bakın modern türkiye'de ki bayram gösterilerine hemen hemen zamanına göre aynı kıyafetleri giyerdi kızlar ,öğrenciler. tek bir taciz olayının olduğu da vaki değildir.
Bir telefon çalma -tartışma sahnesi var küçük kızın akrabası ile bu sahneyi iyi izleyin ,dünyanın sorunu bu. kapitalizmin tüketim cehennemi ve yoksulluğun çaresizliğini göreceksiniz.
şunu ekleyeyim rtük'ün dinci -yobaz akp-mhp üyelerinin bu filmi yasaklama girişimi ve para cezası vermesi filmde ki göçmen islam toplumunun ve müslüman kız çocuğu ,kadınlarının durumunu çok iyi yansıtması ,bundan rahatsız olmuşlar belli ki..
Filmin sonunu da güzel bağlamışlar çocuk ,çocuktur en sonunda gider ya ip atlar ya kuka oynar yada yakartop. Buradan cinsellik falan çıkmaz ... Anneler babalar mutlaka izlemeli.

Yine yazayım bu filmden sapıklık -pedofili çıkaran süzme sapıktır .
saçma sapan konusu olan ve çocukların cinsel obje olarak görülmesini normalleştirmek amacıyla dünyaya sunulan iğrenç proje.

netflix'e bu film hakkında tepkimi yazdım, yayınlamak için hala ısrar ederlerse üyeliği sonlandırırım.
Yavaş yavaş zihnimize yerleştirilmeye çalışılan ileri dönemde rızaya bağlanıp doğru bir hakmış gibi görüleceğini düşündüğüm cinselliğin en en pis ve en boktan noktası pedofili. Filmin konusu küçük bir çocuğun, twerk grubuna katılıp dişiliğini bir cinsel bir servis aracı olarak kullanması filmde çocuk 11 yaşında arkadaşlar isterse çocuk gerçek hayatta 14 değil 50 yaşında olsun burada ki mesele pedofili, pedofili değil gerçek oyuncu isterse animasyon olsun sineğe çekilecek haklı görülecek rıza sorgulanacak birşey değildir aksine tedavi gerektiren hastalıklı günümüz olması gereken normal etiğe tamami ile ters ismini düşündüğümüz de bile midemizi kaldıran iğrenç bir şeydir. Ama Netflix bunu alıyor işin içine dram katıyor, artık canımızı sıkan doğulu kadın klişesi ve gençlik ile sürekli servis edilen o aile baskısından kaçan kişilik eksikliğini bize bildiğin servis ediyor baya baya servis ediyor ve bu ürün hala yayında.
Hiç kimse bana twerk cinsel arzu uyandırmıyor masum bir dans diyemez diyen olursa ağzının ortasına iki tane yapıştırırım bu zaten hali hazırda tartışmaya açık bir konu olmamalı, birde bunu çocukların yapması ve çocukların kendi rızasının olduğunu dolaylı yoldanda olsa lanse etmek bak bu gerçekten çok ciddi bir konu Netflix buna rağmen bunu yayından kaldırmaz ise gerçekten sansür getirilmeli pire için yorgan yakılmalı.
Âdeta pedofilere meze olsun diye yapılmış filim. Şu an fragmanı youtube da 28 bin beğeniye karşı 1 milyon dislike almış durumda.

Ne diyorduk yavaş yavaş pedofiliye alıştıracaklar sizi. Netflix izlediğin için pedofili olmayacaksın ama çocukların seks objesi olarak kullanılmasına alışacaksınız.