mızrabımda ızdırap

1 /
Pusuya yatmış, ulvi görev için sabırla beklemiş; belli. Sevinç gösterisi hakkıdır, boğazında bırakmayın sevinsin ya nolacak... mızdırap reis benim yerime de sevinebilirsin bak.
Kamu spotu on. Zaten güldüğümüz de yok.Kamu spot off.

Not: evet mahlasını hep mızdırap diye okuyorum. Evet. *
SöZlükte Kendim gibi bir “kendin yap”çı bulduğum için sevindiğim yazar. *

Bir kaç ay içinde taşınmış olacağım ve hep ertelemek zorunda kaldıklarımı hayata geçirme fırsatı bulacağım. taşınacağım ev ve bilhassa eşyalarla ile alakalı bir sürü projem olacak. Kendisine Sürekli fikir danışırım ve sorular sorarım artık. Şimdiden söyleyeyim.

Bana ilk mesajı kendisi attı. Ne yapalım kaşındı. *
#6990737

hayatının büyük çoğunluğunu kendini anlatma zahmetine girmeden geçirmiş bir insan olarak bu küçük yeteneğimi pek bir kimsenin bilmediğini söyleyebilirim. için rahat olsun sevgili yazar *. yemeği yiyenler tuzu nasıl ayarladığımı bilmiyorlar, arada tuzu unutup çaktırmamayı da biliyorum çünkü *. *
Kendisinin sözlük instagram hesabını yönettiğine yönelik hiç kanıtım yok ama öyle olduğuna yemin edecek seviyede inancım var.

Tanımlarından ve yazış üslubundan kafamda oluşan profil, sözlük hesabının kullanılış tarzına birebir uygun. Bir başkası olamaz gibi geliyor.
naçizane olarak, sözlüğümüzdeki en değerli yazarlardan bir tanesi olarak görüyorum kendisini. kaleminin ne denli kuvvetli olduğunu tanımlarından zaten anlıyordum. Ancak bugün çok hoş bir tevafuk oldu ve sözlük yazarlarının şiirleri başlığında kendisine ait birkaç şiir ile karşılaşınca bunu çok daha iyi anlamış oldum. Öyle sanıyorum mızrabındaki bu ızdırap, biraz da şairliğinden geliyor.

şiiri seven birisi olarak bu kadar hoş şiirleri bulmuşum okumadan durur muyum? tabii ki hayır. böyle olunca hemen kendisinden izin istedim, şiirlerini seslendirmek için. Ve sağ olsun kabul edince de fırsatını bulur bulmaz bir tanesini okumak ve sizlerle de paylaşmak istedim. bu vesileyle bir kez daha kendisine teşekkürü borç bilirim.