Mod maaşı ne kadar sorunsalı

1 /
Şahsım adına konuşacak olursam bir hırka bir lokma bile değil getirisi.

Gerçi benim bu aralar fazla bir işe yaradığım yok. Onun yanılgısı içinde de olabilirim. Eğer online saati üzerinden yapılan bir ücretlendirme falan varsa, daha özverili olabileceğime eminim.
işin içinde alınan bir para olduğu için olmayan sorunsaldır.
sözlükten sözlüğe değişir ama dünya sözlük'te aylık 1.000 lira, 3 kg tosya pirinci ve yarım kilo lüks karışık çerez veriyorlar diye biliyorum.
Modların yapmış oldukları görevlere göre değişkenlik gösteren maaştır. Bu yüzden net bir rakam vermek imkansızdır. Mod olmadan size yapacağınız görevler ve bu görevler karşılığı alacağınız maaşa ilişkin bir sözleşme teklifi yapılıyor. En çok maaş özel mesaj okuma bölümünde çalışanlara veriliyor. Sonuçta en riskli görev onların. Maazallah birisi özel hayata müdahaleden dava etse yanarsın. Ondan sonraki en yüksek bütçeli görev başlık ve tanım silmede. Burada çalışanlar sahadaki hakem gibiler. Ne yapsalar yaranamıyorlar ve silinen başlık ve tanımlardan sonra yazarlardan sürekli sitem alıyorlar. En az maaşı başlık veya link düzeltenler alıyor. Temiz iş. Akarı kokarı yok.
#7094433
hocam sizi üzmek istemem yalnız bu başlık ile kariyerinizi riske atmış olma ihtimaliniz var ama hayırlısı tabi.

neyse asıl ne diyeceğim, aramızda kalsın birçoğu özel mesajları okuyabilmek adına paradan feragat ediyormuş. gerçi düşününce, verinin böylesine önem taşıdığı bir dönemde ha para almışsın ha mesajları okumuşsun ne fark eder değil mi, valla güzel pazarlık.*