mostafa mohamed

1 /
Galatasaray'a transferi öncesinde imzaladığı yeni sözleşmesinin Zamalek'te ortadan kaybolduğu öğrenildi. Bu durum kulüpte krize yol açarken Mısır basını sözleşmenin çalındığını iddia etti. Yaşananların ardından Zamalek yöneticisi Ahmed İbrahim, görevinden istifa etti.

git
aha sözleşme yoksa bedavaya alırız lan bunu.
şu pozisyona kırmızı kart diyene ne diyeyim bilemiyorum.
işin asıl komik yanı ise herkes bir yandan hakemler konusunda ağlıyor gereksiz yaygara yapıyor, diğer taraftan da diğer taraftarların hakem konusunda ağlamasına sövüyor. bana göre hakem ağlaması yapan herkes ezik.

ilgili pozisyonun en net açısı:
git
Galatasaray yenilemez, kırmızı kart göremez kuralıyla yaşayan arkadaşların ağlama duvarı olmuş.

Aynı hakemler onlarca defa milletin puanlarını çalarken marcaolar bileklere basarken, olmayan penaltılar verilirken hakemler canımız ciğerimiz cüneytleri korumak lazım bunu biz demedik hocanız diyordu. Mahalle Baskısı yaparak bakalım nereye kadar, 24 saattir ayyuka ülkenin tek derdi sarı kırmızı zaten tüm büyük oyunlar Galatasaray'a oynanıyor. Biraz da siz oyun oynayın, Avrupa'da Türk hakemlerinin olmamasından belli ne oynandığı. gayet temiz kırmızı karttır, amacınız adalet değil ayrıcalığın devamlılığı..

git
kendisine faul yapmaya gelen oyuncuya kolunu bariyer ederken adam kısa boylu olduğu için dirseği dişine gelmesi suretiyle kırmızı kart yiyen futbolcu. rakibine üstünlük sağlamak için dirsek atanlar yemez ama böyle bi şeyde yiyorsunuz çünkü o kartı vermeyi bekleyen biri var. oyuncunun kastı üstünlük sağlamak veya faul yapmak değil bariz kendini koruma kastı var. böyle bi pozisyonda diğer oyuncunun kafası da kırılsa kırmızı kart veremezsiniz. yaralama suçu için kovuşturma yapılsa meşru müdafaada sınırın aşılması olur en fazla.
türkiye'de futbol galatasaray'a karşı oynanan bir oyundur'daki yeni kurban. garibim, surat ifadesiyle her şeyi anlattı. tanıyacak bu ligin ne berbat bir lig olduğunu. bizde de durmadan, avrupa yapıp kendini kurtarır umarım.