mount and blade warband

taleworlds oyun şirketinin mount and blade oyununun biraz daha gelişmiş versiyonudur. bağımlılık yapan bir oyundur. öncelikle karakterimizle özgür dünyamızda her şeyi yapabilmek mümkün. ister kral olursun, ister bir kralın derebeyi olursun, ister evlen, ister isyan et, kralı tahttan indir onun yerine taht talibini başa geçir. taht talibi bir lady ise onunla evlen* dolaylı yoldan kral ol, ticaret yap, şehir ele geçir, fakir halka yardım et yada zorba bir hükümdar ol seçim sizin. neyse efem gerçekten mükemmel bir türk oyunudur kanımca.
devamını gör...
grafikleri ve oyun motoru tatmin edici olmaya bilir fakat eğlenceli oyundur.yeterince vakit ayırabilirseniz dünyayı at üstünde yavaş yavaş ele geçirebiliyorsunuz.ha yok ben öyle oyunla çok vakit öldüremem derseniz de size avantaj sağlayacak şifreler mevcut.
devamını gör...
9 sene önce oynamaya başladığım uzun bir ara verdiğim fakat gün itibariyle evime gelen arkadaşlarımın da ısrarıyla tekrardan başladığım oyun. yarın finalim var fakat bugün 4 saat oynadık. svadyalı piyadede çift elli kılıç alınca kendimi jon snow sanan bir tek ben miyim bilemiyorum...
devamını gör...
hilesiz, editsiz oynaması çok çok zor gelen oyun. özellikle kral olduktan sonra lordları yönetmek öyle zor oluyor ki, tüm savaşlara tek başına giresin gelir. ulan lord gerizekalıysa, 60-70 kişilik ordusuyla düşman alanının ortasına gidip köy yakıyorsa, ardından köyün sahibi olan düşman lorda yeniliyorsa benim ne suçum var? benimle olan ilişkisi niye düşüyor? bir de toprak dağıtmak var ki aman Allah'ım. bir kişiye bir toprak veriyorsun, 10 lord ile ilişkin 3 puan düşüyor. millete toprak vermeye korkuyor insan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.