müge anlı

1 /
sevdiceğinin egm ve kendisi hariç kimseyi takip etmediği konulu tweetleri ardı ardına salınan kadın.

sevgi ölçütümüze bak be, işte bir tek sana hayranım diyor. maşallah.
dünyalığını yapan televizyon çalışanı. bundan sonra piramidinin tepesine, kendini gerçekleştirme hamlesine oynayacağı için egosunu tatmine yönelik hareketlerde bulunması doğal karşılanmalıdır.
İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı. Ters köşe yapti. Tanim sildirdi bana. Hiç açmayayim konuyu. Saygilar haplaa.
esra erol ile bir sorunları varmış. neticede esra erol'un altından minderi çekmiş deyolla.

ATV'de başlayan Müge Anlı-Esra Erol krizinde son karar verildi. Esra Erol'un programı Esra Erol'da gelecek sezonda olmayacak. Herkesi şoke eden bu iddia sonrası gözler Esra Erol'un yerine gelecek isme döndü. İddialara göre ATV, büyük bir transferle yeni sezona başlayacak.

git
Hemen her konuyu işlemez, kanalın ve iktidarın göze batacağı şeyleri bulamazsınız. Rabia naz adlı çocuğun hikayesi misal?

Savcıymış, cesurmuş ayakları bir yere kadar. Hoş yalnızca o değil ondan sonra mantar gibi çoğalan tanımlaması zor, hani sabah veya öğlen sonrası reality showlarda da kendine yer bulamadı bu çocukcağız.

izleyeni, vaktini çöpe atma hususunda başarılı bulurum. İstisnasi palu ailesi vakasıydı, onu you tubedan izledim yalan yok.

Niye sürekli olumsuz enerji yüklemesi yapıyor ki insanlar kendilerine? Ya merak etken, ya da bu kadarı da gerçek olamaz ki bu bir distopya...

Zihin oyalanmak isterse, Arka fonda tv açık kalacaksa, varsın yaprak dökümü nahifliğinde kalsın. Aksiyon, çirkeflik, yalan dolan, ahlaksızlık onda da var. O da zaman öldürüyor. Malesef.
Ne var ki, ali rıza gibi gerçeküstü karakterler > tv showlarındaki konuk manyak aile bireyleri.

(bkz: selamün aleyküm)

25 şubat perşembe günü pandemi iznim münasebetiyle evimin oturma odasında oturup, tavşan kanı çayımı yudumlarken, hanımın açtığı programın sunucu hanım. programın sonlarına doğru idi. bir amcamızın 15 yaşında ki kızı kaybolmuş ve bu programa başvurmuş. buraya kadar herşey normal. müge anlı klasik olarak sorular soruyor işte amcaya. o esnada amcamız kalp rahatsızlığım var benim diyor. ve müge anlı, bana göre bir müslümana yakışmayacak şu sözleri söylüyor; 4 çocuk yaparken kalbiniz iyiydi, beni kötü kötü söyletmeyin yahu.

buradan sayın müge anlı'ya hazreti ali (ra) efendimizin şu sözünü gönderiyorum.

bir insana başkaları önünde verilen öğüt, öğüt değil hakarettir. yahu adam 4 çocuk yapmış zaten. iş işten geçmiş yani. muhtemelen kendisi de defalarca pişmanlık yaşamıştır düştüğü bu zor durumdan ötürü. feleğin sillesini yemiş, zorlu bir imtihandan geçiyor adam. sende bu adama bu lafı söylüyorsun üzerine. zaten adam sana gelmiş çocuklarının bulunması için. sana muhtaç duruma düşmüş. sen sırf reyting uğruna veya kendini tatmin etme uğruna adama bu lafı çarpıyorsun milyonların izlediği programda. ulan kaç gündür o adamı aklımdan çıkaramıyorum yahu. benim zoruma gitti o laflar.

şu muhteşem söz ile bitiriyorum müge hanım. bana şimdiki aklım ve 20 yıl önceki gençliğim lazım derler. zaman akıp gidiyor ve bizler hatalarımız ile büyüyoruz, tecrübeleniyoruz. allah kimseyi çocuklarıyla imtihan etmesin. videonun 1:31:00-1:33:00 dakikaları arasında geçiyor söylediği laflar.

toplumun alt tabakasından birini, hiç utanmadan "biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle" diyerek hakir gören, otoritenin ihsan ettiği kadar dobra olabilen gazeteci, turkuvaz medya çalışanı.

rabia naz'ın babası adalet ararken görmüştük gazeteciliğini, tek telefonla iş yapıyordu.