muharrem ince

1 /
baktı erdoğan kazanacak, bunlar kaybedince yine suçu bana atarlar iyisi mi çekileyim de seçimden sonra toptan saldırırım falan dedi heralde. seçimden sonra da yaranamayacak gerçi.. geç çekildin, tam destek açıklamadın da şöyle de böyle.

fetö operasyonlarından kafası ambale olmuş, erdoğan nefretiyle hdp tip kandil kundil ne varsa önüne geleni sevgiyle bağrına basmış, sıfır duruş düsturuyla hareket edip kendi ittifakını destekleyene önceden ettiği tüm küfürleri yutabilen, demokrasi, ifade özgürlüğü cart curt bol keseden atarken ittifakını eleştirene anında en galiz küfürleri boca edebilen tutarlılık yoksunu bir kitleden nasıl mantıklı bir hareket bekleyebilirsin ki..

neyse erdoğan'ın ne büyük adam olduğunu anlamıştır artık o da.. adam otuz yıldır bu hayasızca akını göğüslüyor bana mısın demedi..
Ali Yeşildağ'ın kendisine ait olduğunu iddia ettiği kaset görüntüleri ardından gelen sağlık problemi ve iptal edilen programlar ile peşinden gelen çekilme haberi.

Ali Yeşildağ'ın Bahçeli ve İnce hakkındaki tweetlerini kaldırması da ayrı bir olay olmakla birlikte şahsen iddianın gerçek olduğuna inanmadım. He İnce böyle bir şey yapar yapmaz meselesi değil de başka türlü bir meseleler vardı belli ki üstü örtülü ona binaen bu karar da gecikmedi. Tabi ki Muharrem İnce bunların Fetö oyunu olduğunu söylüyor. Sebep ne olursa olsun Kk için daha güzel bir haber oldu bu. Muharrem İnce ise bir kez daha onun önüne taş olmaktan çıkarılmış oldu. Kaset ile yapılan itibarsızlaştırma olmasa daha iyiydi tabi, tanıdık geliyor. Üstelik 1 aydır çok da üstüne gidildi. Yine de en kötü ileride bir vekil vs olur biz de çene yorduğumuzla kalırız.
Siyasi intiharını gerçekleştirdi. Onun icin en güzel tanimı yine bir chp li yapmisti (simdi adini animsayamiyorum) (kurultay olabilir)
" ah be muharrem hep bu sinirinden, öfkenden kaybediyorsun. "