müjde ar

1 /
--- alıntı ---

1 kasım gününden itibaren sosyal medyada hakaretlere uğrayan ar, kendisine bir hesap açarak açıklamada bulundu.

müjde ar karakaş adıyla açtığı orijinal hesabından “bugüne kadar adıma açılmış bütün twitter ve instagram hesapları sahtedir. tek twitter hesabım budur, bu da benim ilk tweet' imdir” yazdı.


sahte hesabına ilişkin yasal işlem başlatan ar, defalarca şikayette bulunmuş, ancak işlem sürecinin uzun sürmesi sebebiyle mecbur kalarak sosyal medya hesabı açtı. önceki gün açtığı hesabının da tek şahsi hesabı olduğunu duyurdu.

sahte hesap tweetimujdearofficial ““ucuz olsun diye pazara akşam gidip çürük sebzeleri alanlar, saltanat hayatı yaşayanlara oy vermiş...”gerçek hesap tweeti müjde ar karakaş ‏@mujdearkarakas 17 sa.17 saat önce“bugüne kadar adıma açılmış bütün twitter ve instagram hesapları sahtedir tek twitter hesabım budur bu da benim ilk tweet imdir”

--- alıntı ---

arkasından esip gürleyip sallayanlar tarafından helallik alınması gereken isim. sırayı bozmayın, kaynak yapmayın, aloo kime diyorum?
soyadıyla pek de müsemma olmadığını düşündüğüm aydın kişilik.. attığı tweetleriyle aydınlatıyor bizleri.. söyledikleriyle düşüncelerimiz çelişiyorsa gerçek doğruya ulaşıyoruz.. iyi ki varsın ismi gibi müjde saçan insan..
efendim dakika geçmiyor ki muhalif kesimden bir aşağılama gelmesin. zannedersin kendisi çarşamba pazarından alış veriş yapıyorda millete akıl veriyot. beyin fukarası.
düzenleme: kelime hatası
edit 2: kendisi, aşağıdaki twiti kendisinin atmadığını söylemiş. ilgili haberi eklemek boynumuzun borcudur.

git

----------------------------------------------
"ucuz olsun diye pazara akşam gidip çürük sebzeleri alanlar,
saltanat hayatı yaşayanlara oy vermiş..."

bu kişiler "ar"larıyla yaşayan kişiler hanımefendi, senin anlamamanı normal karşılıyorum o yüzden.

git

edit: şöyle de bir cevap varmış altında, içimin yağları eridi!

git

--- alıntı ---
Müjder Ar'ın iki Cumhurbaşkanı adayı
Ünlü oyuncu katıldığı programda AK Parti'yi eleştirdi, gönlündeki kadın ve erkek Cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

İLİŞKİLİ HABERLER
10 yıldır beklenen roman çıkıyor

Enver Aysever'in hazırladığı " Aykırı Sorular" programına katılan Müjde Ar AK Parti'nin toplumu "onlar ve bunlar" olarak ikiye ayırdığını söyledi.Müjde Ar katıldığı programda kötü haber almaktan artık korkar halde yaşadığını AKP'nin toplumu çok sert çizgilerle ikiye böldüğünü söyledi. Ar ''Toplum onlar ve bunlar diye ikiye ayrıldı, bunu AKP yaptı. bunu çok keskin hatlarla giderek üstünü çizmeye çalışıyor. Sürekli biz ve bunlar.'' dedi''BEN BUNLAR TARAFINDAYIM''


Aysever'in siz hangi taraftasınız surusu üzerine Müjde Ar ''ben bunlar tarafındayım'' diye cevapladı. Ar bunlar dediği insanları ise şu şekilde açıkladı ''Bunlar kürtaj yasağına karşı olanlar, Kendileri gibi düşünmeyenler, yeteri kadar müslüman bulmadıkları bu çok geniş bir öteki tarifi'' diye açıkladı.GÖNLÜMDEKİ CUMHURBAŞKANI ADAYI...


Müjde Ar, toplumun ve özellikle de sanatçıların konuşmaktan korkar hale geldiğini söyledi. Ar, gönlündeki Cumhurbaşkanı adayının Yaşar Kemal, kadın olarak da Nuray Mert olduğunu söyledi.
--- alıntı ---