mukbang

1 /
Dünyada bu kadar fakir aç insan varken kamera karşısına geçip kilolarca yemek yiyen midesizlerin uğraşına verilen ad. Bu videoları keşke bilmez olaydım ama her denk geldigimde ilk kim çıkardıysa ardından kim destek verip de videolara devam ediyorsa kim izleyip de like atıp çekilmesi için kaynak oluşturuyorsa hepsine Allah önce akıl fikir versin, sonrasında terbiye edep ahlak versinki yaptıkları hatayı anlasınlar. Biz burada yazarların canı çeker diye soğuk baklava başlığına yazarken imtina edelim bunlar da 10 adet wooperi gömsün, olan var olmayan var. Allah'ım sen ıslah et bunları....
nöbetlerimde zorla izlemek zorunda bırakıldığım bilhassa ramazan ayında o schnitzel'i ben yiyormuşum gibi evrildiğim yemek yeme videosu.

izlemeyin, bozuyor gerçekten.
Nedir ne değildir diye yutubda bir bakayım dedim. Allahım bakmaz olaydım. Çirpi gibi minicik kızlar, nasıl ağzınızı o kadar açıpta bir lokmada bir tabak yemeği mideye indiriyosunuz ? Allah feraset versin. iğrenç bir zevk.
insanlıktan çıkarak, özellikle saçma yemekleri ağzına yüzüne bulaştırarak sözde iştahla yeme videoları.
Çin hükümeti tarafından gıda israfını önleme yasası kapsamında yasaklanmış. Sadece bu değil, insanların ihtiyacından fazla yemek aldırtmaya çalışan reklamlar da yasaklanmış. Helal olsun winnie the pooh başkan.
Kim çıkardıysa önce Allah belasını versin ve hayatımda gördüğüm en rahatsız edici ve iğrenç bu görüntüyü rahatlatıcı bulan beyni iltihap kaplamış ucubelere de tez zamanda yeni bir uğraş versin.
Dünyadaki her türlü pisliğin menbaı olan uzak doğu lağımından çıkıp dünyaya yayılan, ve önlerindeki çok afedersiniz b**ları (Uzak doğulu lanetlerin yediğine yemek denirse ben yemek yemiyorum çünkü)mide bulandırıcı ağızlarını şapırdatarak ve ölü bir inek gibi boş manasız ve beyinsizce bakan gözlerle kamera karşısında yemek yiyen insan demeye dilim varmayan necasetlerin uğraşları.
Bütün dünya kafayı yemiş vaziyette ve önümüze gelen her pisliğe bile sasirmayacak haldeyiz. Dediğim gibi insanlığın huyunu suyunu kimyasını bozmak için uğraşan bu melanetlerin Allah türlü türlü belasını versin. Öfkem vücut bulsa bir gezegen olup yutar bunları.