müşki hoten

1 /
#7094117 şimdi diş büyüsü çok etkili bir büyüdür ama süresi kısadır.. etkisi çabuk geçer.. ben etkisinin geçmesini bekliyorum.. aslında karşı büyü/ büyü bozma büyüsü de yaptırırım da şanzımana zarar gelmesin diye sabrediyoruz ..

Tanım: meslektaşım olan yazar tanesi..
#7094117
işin şakası bir yana dervişin yazarların mürüvveti meselesine bakış açısı cidden çok düşündürücü. şöyle ki eskilerden bir yazar bir süre evvel sözlük hesabının silinmesini istediğini iletti bana. hayrola falan diye sorunca da hanımının istemediğini söyledi. e tabi ben de durumu olduğu gibi dervişe ilettim ve ekledim ''ben de olsam aynını yapardım'' diye. ne dese beğenirsiniz?!. ''o zaman evlenmeyeceksin!..'' güldüm tabi. ama buruk bir tebessümdü. ha ben ben bunları niçin burada anlattım? diye düşünülebilir. ünlü bir müşki sözü der ki: bir nikaltı bir nikaltıdır. * işte öyle...
#7079571

Kafam biraz dolu bu sıralar yoksa ben hiç bu çıkışı yapmaz mıyım yaaa! Tüh bana.

Bu arada bugün dikkatimi çekti, tatlı oğlan büyümüyor da küçülüyor sanki *okullu mu olmuş oooo*.
#7062688

''hayırlı işlere gayriihtiyari aracılık ediyor.'' diyelim biz ona. * hakikaten hayırlı işlere koşturanlar da emeğini ve vaktini allah rızası için sarf edenler de başkaları. isim verip nazar değdirmek istemiyorum. allah onlardan razı olsun.