nagehan alçı

1 /
her devrin adamı pardon kadını. güçlü gördüğünden yana tavır alan ya da aldırılanlardan. şimdi dümeni imamoğluna kırmış tamamen. sayesinde imamoğlu linçlenince mansur yavaş güçlendi. hemencecik mansur yavaşı yıpratma gayesine girişmiş mevzu bahis tweetiyle. bunun gibiler çok dünyada. ve eninde sonunda bir şekilde rezil oluyorlar. inşallah bu ve bunun gibiler silinir gider*.
Kanas Canan’ın tutukluluk kararı için Mansur yavaş’a şöyle bir twet atmış şirret kadın.

"CHP'li Mansur Yavaş'a sesleniyorum; Canan Kaftancıoğlu siyasi yasak aldı, bu gece hapse giriyor. Bu hukuk cinayetine karşı da sessiz mi kalacaksınız Mansur Bey? Osman Kavala'ya yapılanlara 5 senedir sustunuz. Kaftancıoğlu hapse girmek üzere. Yine mi susacaksınız?"

git
Savaş bölgesi Ukrayna’ya gidip eski Ukrayna başkanı poroshenko ile röportaj yapmış kadın. Buraya kadar her şey normal. Normal olamayan tarafı Ukrayna askeri kamuflajı giyip, açık havada röportajı yapıyor olması anormal. Kimlere ne mesajı veriyor insan merak etmiyor değil.

git
Göçmenlerle ilgili samimi ve niyetleri belli eden sözleri takdire şayan. En azından birkaç safha sonrasının da mesajını vermiş.

Laiklik, türban, alevi-sünni derken evladiyelik bir ayrışma meselemiz daha oldu şükür.

Aysun Kayacı reisin kulaklarını çınlatacağız ama
Dağdaki çoban çıkıp demez mi şimdi Suriyeliyle benim oyum bir mi diye ?
"Göçmenler artık misafir değiller. Türkiye’nin bir parçası haline geldiler ve ileride çoğu bu ülkenin eşit vatandaşı olacak" demiş canlı. Peki bundan bizim haberimiz var mı?

git