ne olsun bilemedim şuan

1 /
evet bu yazarımızın şu an kullandığı mahlası hakkında bana anlattığı güzel anlamlı biraz hüzünlü bir hikayesi var iyi de sohbeti var arkadaşın çok fazla tanımasam da iyi bir yazar.
#7032696

aslına bakarsanız hiç iyi değilim sevgili yazar. çok fazla anlatacak hikaye getirdim ama yazacak mecalim yok. bu serüvenim duygusal olarak çok zorlayıcı geçti. oldukça hassas ve kırılgan bir dönemden geçiyorum sanırım. bunun üzerine bir de yaşadığım sağlık problemi eklenince oruçlu oruçlu oldukça zor zamanlar geçirdim. 10 günde vermiş olduğum 5 kiloyu saymıyorum bile. anlayacağınızın viran bir haldeyim...
#7030962
garavel usta sen o kiviyi orada bıraktım mı sandın. eskiden buralar çayır çimendi. attığım kivi aynı sağlamlıkta ikinci bir atıma veya yenilmeye hazırdı.

aslında kiviyi o kadar bulamazdık ki bulduğumuzda hem oyuncak olarak, hem savunma/saldırı silahı, hem de meyve olarak kullanırdık.

#7030959 bismillah. Tövbe estağfurullah.. çocuuhum nimetle şaka olmaz. Kivi'yi atacak kadar da bol bulmak. .

Evet, biraz nostalji yapalım. Çocukluk hatırlarınız neydi, bayramlar, ramazanlar ah o eski bayramlar mıydı? Hiç unutamadığınız nostalcik bir çocukluk hatıranızı paylaşır mısınız?

-efenim, ehööv çok kommik. Çocukken hatırladıgım en güzel hatıram, kivi fırlatma oyunu oynamaktı. Böyle o ekşimsi, yeşil şeyi tatlı tatlı birbirimize atardık biz apartman veletleri. Ah ah nerede o eski günler. Şimdiki öocuklarda yaratıcılık yok, hep bi ezbere dayalı şeyler, konsol pc oyunlar falan. Kivi, muz, mango, ananas fırlatmak nerdeeeğ? Eskide kaldı, çoh eskide. Kasa kasa gelirdi bize kiviler, bi de çikita muzlar. Babom Antalya'dan getirtirdi, kivi ise kıprıs'tan. İşte böyle sıradan bir çocukluktu.