netflix

28 /
premium içeriği ülkeden ülkeye çok farklılık gösteren online sistem. misal amerikan içeriği türkiye içeriğinin 5 katından fazla. amerikadaki içerik burada olsa istediği ücreti hak ettiği söylenebilir çünkü film ve dizi konusunda neredeyse her ihtiyaca cevap veriyor. türkiye içeriği ise, türkiyede kullanıma açıldığı ilk dönem olan ocak a nazaran gelişmiş olsa da, hala tam olarak yeterli değil. bu içerik artışı zaman içerisinde devam ederse tercih edilebilir bir uygulama haline gelecektir.
test için bir aylık ücretsiz premium sürümünü kullanmakta olduğum sistem.
arşiv sandığım kadar iyi çıkmadı, dizilerin hepsi yok. sadece yayını devam eden dizilerin çoğu netflix dizisi, bunların dışında yayını devam eden çok dizi yok. bitmiş diziler mevcut ama onlar da çok değil.
diziler dışında film arşivinin de çok geniş olduğu söylenemez. müzik ve oyundan sonra korsanın son kalesi dizi ve filmlerde de orijinal tüketime geçme isteğime rağmen üzerinden yeterli zaman geçmesine rağmen bir çok film sistemde bulunmuyor.
planımız 4 farklı ortamda izlenme imkanı sunan premium hesabı alıp maliyeti de arkadaşlarla paylaşmaktı. ama bu performansı ile şimdilik bu planı rafa kaldırdık.
web sitesinde önce watch tv shows & movies anytime, anywhere. deyüp hemen altına sorry, netflix is not available in your country yet. ironisini yapıştıran site. teşekkürler...
ABD'de posta ile size dvd film yollayan super sirket. bir sinema bileti parasina 1 ay dvd seyredebiliyorsunuz. 1 gunde evinze geliyor, seyredip posta kutusuna geri koyuyorsun, postaci amca geri goturuyor; sonra gelsin yenisi. ama bu is turkiye'de tutmaz; 1 haftada batar bu sirket. bizim millet o ilk cikan dvd'nin aninda kopyasini yapip korsan piyasasina surer, mertlik bozulur. bircok filmi dogrudan internet uzerinden de seyretmek mumkun.