nihat özdemir

1 /
tff'nin başında, maksat maslahat yerini bulsun, koltuk boş durmasın misali durmaktadır. futbolumuza her hangi bir katkısı olduğunu düşünmüyorum. eskiden denenmişleri, tekrar deneyerek hükmünü sürmektedir. meslea şenol güneş hamlesi yemedi. bakalım daha önceden yememişliği olan 8+6 saçmalığı yiyecek mi?
Başkan’a 8+6 uygulamasıyla yerli oyuncu kalitesinin düşeceğini, Milli Takım ’ın geleceğinin kararacağını söyleyenler de var, dedim “Böyle varsayıma dayalı iddialara sadece saçmalık derim. Hele bir uygulayalım, görsünler. Doğru bir karar aldık. Yararını göreceğimize inanıyoruz” dedi.


kendisi ile yapılan konuşmadan bir kesim. matematik hesaplı + lı yabancı olayı zaten futbolumuz da 100 sene kullanıldı. milleti saf yerine koyuyor. futbolu inşaatçıya verirlerse sürünürüz tabi. şenol güneşin de arkasındaymış.
2020-2021 sezonunun adını çarkına tükürdüğümün futbol sezonu olarak belirlemesi gereken ağır müptezel becereksiz.

Arkadaş aslında hiç kızmamak lazım Ülke ne ki çıkardığı ürün kaliteli olsun. Ülke böyle adamlar kaynıyor ve ne yazık ki baba parasıyla inşaat devi olup birilerinin cebini dolduruyor diye o mevkilere geliyorlar.

21 takım falan deniyor merak ediyorum o patlıcan gibi kalan 1 takım lige 3 puanla mı başlayacak. O takım 3 puanla ligde kalsa yahut uefa'ya kalsa kime hesap vereceksiniz.

Kim hesap veriyor ki bende mal mal konuşuyorum kendi kendime. Müstehak bize müstehak..
tff başkanı.

fetöcülükle alakası ilgisi bağlantısı olan akrabası varsa veya kendisiyse umarım hepsi yargılanır. kimci neci olduğu, fenerbahçeli olması zerre umurumda değil.
oğlu ve gelini, fetöden dolayı soruşturma kapsamında tutuklanmış insan. umarım yanlış ihbardır. yalnız, girmediği delik kalmayan fetönün, paranın sular seller gibi döndüğü futbolun içerisinde olmamasını düşünmek çok yanlıştır herhalde. hatta tüm işlerin en tepe noktası da olabilir futbol. çünküğ futbol sadece futbol dedildir azizim. diyordum yıllardır.

(bkz: türkiye'de profesyonel futbolun yasaklanması)