Nişan günü fotoğraflarından birisini profil fotoğrafı yapmayan kız

1 /
yaftalamak için ve pozitif düşünmek o kadar çok ihtimal tanımı var ki bu ablamızın....

kezban kategorisine girmekten korkuyordur, o kategoriye girmeden nişanlandığını etrafa göstermesi gerekir zira gelir birisi dm'den yürür erkek kısmının canı sıkılır alüminyum.

doyumsuz bir ablamızdır, profesyonel fotoğrafçıya para verilerek çağrılmadı diye kıt aklıyla protesto ediyordur, erkeğin aklı kıt değilse o nişan bozulacağı için zaten paylaşmasına gerek yok uzun ömürlü bir nişan değildir.

neyse daha üretmek istemiyorum ama üretebilirim. üretirim ama kadın kısmının canı sıkılır bu seferde.

(bkz: buyur)

nişan fotosunu paylaşmayı geç bizim düğün albümü falan da yok elimizde.
parasını verdik ama zaten birileri görmesin diye saklamak zorunda kalacağım şeyi almak saçma geldi fotoları alıp bilgisayara attık. kendi kendimize düzenlemeyle estetik makyaj falan yapıp oynadıydık zamanında.

böyle birini tanıyorum. ne nişan ne düğün hiçbir fotosunu ne instagramda ne de wpde paylaşmadı. pp bile yapmadı. takdir edilesi. Allah ondan razı olası. ..
Hep diyom göze sokuyorlar kezo kezo falan diye de , bunlar da var.

Son 1 yıl içinde 2500 tane gelin adayından 1 tanesi evlendi 3 tanesi nişanlandı. geriye kaldı 2496. Gerçi bir o kadar da farketmediğim olabilir sayı yüksek, kaç kaldı? Heh, 2492. İşte bu nişanlananlardan iki tanesinde gözlemledim bunu. ne profil ne bir şey.
Bilemiyorum, ola ki nişan bozuldu yedektekiler kaçmasın diye olabilir mi? bilemiyore, çeşit çeşit başk başk fikirler olmasa yavrumey, gör ki neler var.