ntv

1 /
oğuz haksever’in sunduğu “yakın plan” programı esnasında ntv kanalı bir anda “siyah ekran”a düştü. izleyiciler yaklaşık 10 dakika siyah ekran izlediler.
git
internet sitesi, beni dalgacı, salak sulak haberleri yalandan başlıklar atarak tıklatmaya çalışan, cimbom finansörü ve finansal provokatör ve gizli pornocu milliyet sitesinden kurtarmış kurum. niye bunca zamandır bakmadıysam. oh be, haber varmış.
resmen yaşar kemal için ölümü anında yayına verilecek mini belgesel hazırlamışlar, son dakika haberi verdikten 30 saniye sonra belgesele girdiler.
ellerinin altında kimler için hazır belgeseller var merak ediyorum.
bu kanalın belgesellerine hayranım. ama sadece belgesellerine. eski haber kalitesi de kalmadı artık. ayrıca yayınlanan belgeseller bbc çekimi. ingilizler gerçekten bu işi biliyor.
taksim'den canlı yayın yapmaya başladı. muhtemelen polisin taksim'i terkedeceği haberi alınınca yayına başlamaya karar verdiler ya da bir deyişle yayın yapmalarına izin verildi.

yayın'dan göüldüğü kadarıyla kalabalığın ortasından devasa tkp flamaları yükseliyor.
böyle rezil kepaze türk milletiyle çok rahat dalga geçen kanaldır. dün haberlerinde ordaki kadın spiker şehit haberini veriyor ve görüntüler ekrana geliyor. ekranda 8 şehit haberi verilirken arka fonda haber spikerinin şarkısı veriliyor. evet o karakter fukarası şehit haberini verdikten sonra şarkı söylüyor. ulan bu kadar da olmaz yav. gerçi müslümanlıkla alakalı hiç bir şeyi haber yapmayıp paskalya bayramını belgeselle anlatan bi kanaldan da bu beklenirdi.