nureddin nebati

5 /
"İnternetten konut fiyatını arttıranlar tek tek tespit edildi. suistimal ederek bizi aldatmalarına izin vermeyeceğiz." demiş.

zaten internet dediğin nedir, 2 dakikalık iş. sarı siteye bakmışlardır. o da kafi zaten.

git
ülkemizin performansından memnunmuş.

"2022 yılında ülkemiz, kamu maliyesinde birçok ülkeden önemli ölçüde daha iyi performans sergilemektedir" demiş. demek ki, ufak da olsa bir şahlanış var. enflasyonun başı da aşağı geliyor. güzel günler bizi bekliyor.

git
İlber ortaylı tespiti son derece yerindedir. Her gün bir bombasıyla bunu ispatlıyor adam.

nureddin nebati hakkında:
“bırak muhalifleri kendi adamları en başta onu iğneliyorlar” ciddiye almıyorlar manasında heh.
Bizim evde kızımın odasını boşaltıp orada seçimlere kadar beraber yaşamayı teklif edeceğim kendisine... Maaşına dokunmayacak, evde internet de var istediği gibi takılsın. Her gün işten dönerken market alışverişlerini beraber yapabiliriz.

Akşamları a haber izleriz, sonra ben ona biraz bir şeyler çalarım. Çay kahve sigara... Sabah namazına da uyandırırım. Yeterki seçime kadar bizim evde kalsın. Ama bizim evin bütçesi ile yaşayacağız tek şartım bu.
İlginç bir kafa. Aslında bu ilginç kafaların varlığı dolayısıyla siyasetten tamamiyle uzaklaşmak lazim. Galatasaray'ın transfer gündemini kovalamam lazim bu kafaları ciddiye almak olmamalı hayatimda. Ama lanet olsun gözümüz takılıyor önümüze düşüyor.

Yabancı ülkenin bir bakanıyla sohbet ediyoruz; ‘sizin enflasyon çok yüksek’ dedi. Ben de 'doğru' dedim. Ama bakın ben bu enflasyonla sokağa çıkabiliyorum, siz yüzde 10’luk enflasyonla sokağa çıkamıyorsunuz.”

Asıl sıkıntı şu dört kişilik ailesini alıp dışarı adam akıllı bir mekanda yemeğe çıkartsa (ki çikaramaz) o ay iflas bayrağı çekecek olanlar beğenecek gururlanacaktır bu açıklamasina. Neyse bakalim cimbom kimleri almış...