ömer faruk yurtseven

1 /
önümüzdeki sezonun kendisi için çok önemli olduğunu ve yoğun fikstürde milli takımda yer almak istemediğini belirtip milli takım davetini kabul etmemiş isim.
bu akşam yine harika maç çıkarmış. philldelpiha hocası maç sonunda doc rivers da "heat böyle adamları nasıl buluyor anlamakta zorluk çekiyorum, sinir bozucu durum" gibi bir şeyler söyledi ömer için. bir ara maç sırasında shag da mikrofon uzatıldı o da sahada 77 numaralı adam yurtseven joel i sahada öldürüyor çok beğendim diye övgüler aldı. draftlar da seçilmemiş bir oyuncunun istikrarlı bir şekilde bu tarz performans göstermesi doğal olarak tüm hocaların ilgisini çekiyor. phoneix hocası da bu olaya değinmişti. ayrıca bu performanslar nba elit takımlarına karşı geliyor. oyununa bu şekilde devam eder inşallah. miami de olmak onun için büyük şans.
Bu geceki Atlanta maçında 12 ve üzeri riband alırsa yeni rekorun sahibi olacak. Fenerbahçe döneminden beri takip ediyorum. Müthiş bir iş ahlakı ve çalışması var. Bir zamanlar Kurtların önüne atan Ömer onan inşallah maçlarını izliyordur. Allah nasip ederse milli takıma daha çok katkısı olacaktır.
adebayo'nun yokluğunda son 10 maça ilk beşte başlayan ve bu 10 maçta 14 ribaund 10,4 sayı ortalama ile oynayan türk pivot. sadece bu 10 maçlık döneme baktığımızda mevcutta da en çok ribaud alan gobert'den sonra ikinci sırada geliyor. adebayo dönünce yine kesilecektir muhtemelen ama kendisini göstermek için yakaladığı bu fırsatı harika kullandı diyebiliriz.
dün oynadıkları magıc maçında, heat formasıyla 16 sayı 15 ribaund ile takımına on numara katkı vermiş basketbolcu. adebayo'nun yokluğunda ilaç gibi gelmiştir miami'ye. böyle devam kardeş.