öndeki aracı yakın takip edip selektör yapmak

1 /
Sol şeritte yayla gibi yolda gitmeyen, orta şeritte telefonu kurcalayıp, trafiği aksatan insanların gözünü oyup avuçlarına bırakacaksın. Belki o zaman akıllanıp adam akıllı araba sürmeyi feraset edebilirler. Diyeceğim şey çokta halim yok.
yakın takip etmek gerçekten büyük sıkıntı , otobanda bile dur kalk dur kalk ilerlenen bir bayram trafiğinde zincirleme kazaya karışmış biri olarak pek yapmam.
ama 2-3 şeritli koca yolda , yol boş veya müsaitken, sol veya orta şeritte kağnı gidip yolu tıkayan birini elimizle tutup kenara koyamayacağımıza göre mecburen sellektör yapıyoruz ki , kağnı şeridine geçsin .
kazaya davetiye çıkarmaktır.

abicim geçeceğim sağa, geldiğini haber verdiğin iyi oldu ama o uzunlar gözümü yakarken hiç bir yeri göremiyorum, farkında değil misin acaba?
arabasında bir ölen kalan olduğuna inandığım psikopat insan aktivitesi.

gözüme gözüme selektör ışığını yansıtarak önümdeki araçla birlikte kuş olup uçacağımı sanan beyin yoksunlarıyla aynı atmosfer altındayım, geç allah'ın cezası, yolun daha fazla sağı yok....*
öndeki aracı yakın takip edip, aracımızın öndeki aracın bagajına sığıp sığmadığını anlamaya çalışmak, sonunda morg sakini olmaktır.