oylum talu

kahraman tazeoğlu' nun kayıp yüzyılın prensesi romanıyla bir masal kahramanına dönüştürdüğü, ekranda sunucudan çok bir prenses edasıyla oturan, medyanın yani tüketim materyali.
devamını gör...
birkaç gün önceki programında son 6 yılını uganda'da geçirmiş olan bayan konuğuna uganda'lı erkekleri sormuş,hani soru zaten abestle iştigal ama soruş tarzı çok ayrı,6 yılını uganda da geçirmiş bekar bi bayansın gibisinden laflar ediyor..o andan itibaren program tamamen pornografik düşünce baloncukları arasında geçiyor..konuk diyor her çeşiti var ama istisnasız vücutları çok güzel oylum iç çekiyor oooovvv diye, en sonunda da zaten konuğu "melez bir çocuk sahibi olmak istiyorum" diyerek programın istikametini gösteriyor..mikrofonlar kapandığında kuliste neler konuşulduğunu tahmin etmek çok zor olmasa gerek..
devamını gör...
aslında ekrana yakışıyor, güzel bir yüz, saçlar falan.. ama sürekli gülüyor, sürekli ağzı açık. bir de bazı kelimeleri yuvarlayarak söylüyor. o yuvarlamalar olmayaydı iyiydi.
devamını gör...
kendisini dinlerken, izlerken şişmemek mümkün değildir. anladığım kadarıyla bilmediği hiçbir şey yoktur. mesela az önce hümanizmden, al di meola'den, senfonilerden, orkestralardan, müzikten bahsederken, şimdi langırttan bahsetmektedir. modern tıp bu durum karşısında çaresiz...
devamını gör...
bir zamanlar beraber program sunduğu hakan çelik'i başarısıyla şutlamış tek başına bilgi birikimi, güzelliği ve sempatikliğiyle haftasonu programı yapan başarılı kadın.

aynı zamanda k. tazeoğlu'nun bir kitabının kapağında boy göstermiş. hatırlayamadım şimdi. onu da biz söyleyeğhh.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.