padişahım çok yaşa yatak odası takımı

1 /
Yanlış başlık. Sultanım çok yaşa yatak odası takımı olmalıydı. Bu devirde kimse sultan olmamalı zaten bir sultan heryere yeter. Bu mobilya durumuna da el atmalıyım. Artık vakti geldi. Bundan sonra bütün mobilyalar saray tarzı olmalı. Yapmayanın tiz kellesi vurula!
Yıldız Sarayı harem odası işlemeli olan ve Düğmesine bastığınız zaman "işte geliyor özel herekat" şarkısı çalan yatak odası hayali kurmuyorsanız asla yeni nesil bir çift olamazsınız. Mesela benim yatağımın üstünde kayı boyu tamgası vardır. Siz de kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yani kitaba bağlı kalmayın, yaratıcı olun.
bugün bir ihtiyacımı ucuza getirebilmek ümidiyle gözümü karartıp spotçu çarşılarından birine gittim. girerken sağ ayağımı önce atmamın pek tesiri olmadı, mağazanın yarısında "allahını seven üzerime vizyon atsın" diye titremeye başladım.

'hiç beklemediğin anda oluyor canım benim' ablası ile 'artık düzenli bir hayata geçmek istiyorum kardeşim, bu tinder hayatı beni çok yordu, ayrıca peder beyin gözüne girmem lazım, evlilik şart ' abisinin mutlu evlilikleri için heyecanla aldıkları yatak odası takımlarının arasında, dolaşıp durmuşum aradığımı bulurum sanıp da...

biliyorum hepsinin ruhu saraylara layık fakat saray helvanın olmuş fiyatı 39.90, ne yapsın bizim kumrular, bari sol arka odanın camından "hangi adanın ucuydu ya bu" manzaralı 3 + 1 evi saraylara döndürmek istiyorlar.

alternatif çok tabi. yatak başlığı için kadife kumaşı çevreleyen altın varaklı aslan başı mı istersin, selçuklu deseninin arasından fırlayan neon ışıklı gardıropu mu tercih edersin artık bilemeyiz. girişte ruhun hangi padişah testini çözdükten sonra pararamik turumuz başlıyor. artık ledleri açıp, ışıkları kapatınca yapılacak entelektüel sohbetlerin hayalini kurabilirsin.

"kimmiş bakalım padişah?"
"valla aşkım bu devirde kimse sultan değil!"

neyse onlar ermiş muradına, ben gidiyorum ikearevetine. şarjlı matkap var mı ödünç alabileceğim?