Pandemi sonrası gerçekleşecek 1.8 milyon düğün organizasyonu

1 /
geçenlerde Standard & Poor's da bu konuda bir makale yayınladı ve özetle pandemi sonrası türkiyede gerçekleşecek düğünlerde takılacak çeyrek ve gramları karşılamak adına 2bin tonluk bir altın talebinin oluşacağını, bunun da altın ons fiyatında yüzde 15-20 civarında bir artışa sebep olacağını söylüyordu. durur muyum attım sepete bir kaç kilo, zaten her ilkbaharda global altın piyasasını drive eden türk düğünlerinin yaklaşması sebebiyle bir kaç kilo alır, yaz sonu düğünlerin bitmesiyle altınları satarım.

(bkz: ytd)
Çok şükür birçoğunda gelin ayakkabısı altında adımın yeri hazırdır.
Sevenler kavuşmasın mı ayol!!
Bir de başlığın açılışını yapan tanımda sormuşlar maske altından nasıl beğeniyorsunuz diye, yahu yüksek ateşte çok farklı şeyleri gösteren halüsinasyonlar bile oluyormuş, ne diyorsun sen!!*
Bu nasıl bir hasret, bu nasıl bir azamet sözlüğün bile her 10 tanımının 4 tanesi gelinlik, damatlık, neden evlenmeyeyim..

Pandemi sonrası sokaklarda 9 milyon düğün konvoyu, havaya sıkılacak 18 milyon mermi, canım inşallah darısı başına çok hızlı oldu inanlar. Tek merakım şu, arkadaş maske altından nasıl beğeniyorsunuz? En son gardaş ateş var mı dediğim elf kızı çıktı..