parpali

1 /
evinde bu kadar küçük oyuncağa yer ayırıyor olmasına saygı duyduğum yazar tanesi.

o ne öyle minik adamlar, arabalar, çizgi karakterler. lazım mı bunlar, bunlar atılacak mı ?! *
Son 20 tanımından 3'ünü artıladıysa dön de bir kendine bak evvela neyi yanlış yaptın veya neyi yapmadın? ütüyü mü yapmadın, mutfağı mı toplamadın, neyi yapmadın da başına bu geldi? Önce mazhar olmayı öğren.
#7161180

öncelikle neden tek başına bir öğün saydığını anladığım salata için ellerine sağlık yazarı.

şimdi şöyle ki içinde meyve olan bir şeyi salata kabul edebilmem mümkün değil, ancak artık öyleymiş sanırım. fruktoz giriyor bir kere işin içine, tatlı yani. onun dışında bir sürü malzeme görüyorum. ben oradan kesin peyniri falan didiklerim en fazla. ama hani bir yaşanmışlık var anlatabiliyor muyum, böyle bir kaos anlatılmış o tabakta. ben evet diyorum. *
sağ olsun eski komşum geçen ramazanda davet ettikleri iftar yemeğinde ve ziyaretlerimizde ne kadar güzel salata yaptığının bizzat canlı şahidiyim. sözlük kanalı ile de fırsat bulmuşken söylemek ve teşekkür etmek isterim, elinize sağlık efenim.

#7161180
Tere, ceviz, peynir, çilek ve tanımlanamayan bazı nesneler...
Sevgili parpali buna salata demiş ama bu salata değil. Hani Nuh tufanında gemide yemek yapacaklar da hz Nuh herkes heybesinde ne varsa kazana atsın diyor da aşure ortaya çıkıyor ya, işte önce bu ortaya çıkmış ve sonradan demişler ki böyle olmaz, peyniri, tereyi falan çıkaralım tadı bozuluyor, tamam demişler daha iyi olur ve ikinci gün aşureyi bulmuşlar.
Ya da parpali we born'e silah dayayıp "salata yap ula hamsi gafalu" demiş de we born'ün eli ayağı dolaşınca ortaya böyle bir şey çıkmış.
Tövbeler olsun ya rabbim. Yetiş ya Ali.
Adam tabi hanimsporlu olur kardeşim. Yenge masallah mutfak olayinda olayi çözmüş. Yeni tatlara yelken açıp duruyor. Denemeler falan. Bize de adama afiyet olsun pasam demek düşüyor. Yalniz bunlar çift olarak çıta yükseltiyorlar ben olsam ucururdum.

#7161180