patrick van aanholt

1 /
3 yıllık süre isteyen fatih terim transferi. 3 sene sonra 33 olacak bu oyuncu. yorumlar da belirtilmiş bir de ben diyim.
dandik premier lig oyuncuları arasındadır, kimse adını bile bilmez. bizim lig çok daha dandik ve rezil olduğundan ilk döneminde büyük gelecek, güzel oynayacak. sonra terim antremanı görüp koşmaya mecali kalmayacak. onyekuru , mohamed gibi onlarda ateş ediyordu ilk maçlar sonrasın da terimin programından geçip yürümeyi unutu adamlar.
Galatasaray'ın bonservis bedeli ödemeden kadrosuna kattığı sol bek oyuncusu. Çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Uzun yıllar İngiltere'de oynadı ve hala form grafiği iyi olduğu yıllarda ülkemize geldi. Kağıt üzerinde çok iyi. Fakat bu adam bir Galatasaray idmanı yer sonra hiç bir fiziksel artısı kalmaz arada ezilir gider aha buraya yazıyorum.
Bir süredir sol bek mevkisine futbolcu arayan Galatasaray takımının radarında olduğu iddia edilen futbolcu. Halihazırda crystal palace takımının futbolcusu olan Van aanholt'un mevcut sözleşmesinin haziran ayında bitecek olması ise Galatasaray'ın iştahını kabartıyor. Galatasaray yönetimi tarafından 29 ağustos 1990 doğumlu oyuncuya 3 yıllık bir sözleşme ile mevcut maaşı olan haftalık 55 bin poundtan daha fazla bir ücret teklif edileceği gelen söylentiler arasında yer alıyor.