pictorem

1 /
Yönetimin acilen kabineden alması gereken zat. Yaptığı hiçbir surette insanlığa sığmıyor. Kendisini yönetimin bir üyesi olarak esefle kınıyor gereğinin yapılması için talepte bulunuyorum.
lokantaların kapalı olduğu, bunun ötesinde sokağa dahi çıkamadığınız şu günlerde üstelik gece neredeyse iki olacakken tandırda kuzu yanına pilav paylaşarak ne yapmak, nereye varmak istediğini merak ettiğim yazar.
Ayıp olmuyor mu ablacım gece gece bak ağzımızın suları sözlüğe şıp şıp damlıyor. Soğanda yumurta dedin de aklıma erkek soğan kavurması geldi bak şimdi. İlk bahar gelse de yesek. Birde üstüne yumurta kırdın mı.. Üff be. Sanırım amaç belli. Bize onlarca kilo aldıracak ama kendi fit kalacak. Yer miyiz biz bu numaraları?!
Yeriz...
#6949145
numaralı tanımıyla zevk sahibi olduğu aşırı derecede belli olan yazar. yoğurt aslında yoğurttur, bunu plastik kabın içinde de yersin, ama bu şekilde bir tarif vermek ya da bu şekilde bir tarifin varlığından haberdar oluyor olmak zevk sahibi oluşun göstergesi. kalemi de kelamı da ince beğenileri de daim olsun.