pinterest

1 /
3.kolum gibi bir uzantısı var bünyemde. o olmazsa vakit nasıl geçerdi bilmem. aklımdan geçen her şey ile alakalı bir arşivim var ve ilgili yerlerde kullanılmak üzere şahane bir kaynak oluyor. neyseki işim gücümle az biraz alakalı da onca saatin hesabını vermek kolay oluyor. 41697652 adet pinterest sekmesi içinde kaybolurcasına içinde yer alıyorum ama bu öyle bir şey ki, yerli yabancı tüm tasarımcıların bile kaynağı. buradan topladıkları görseller ile iş ve sunum yapıyorlar. olmasaydın olmazdık gibicesine. sizi gidi çakal karloslar.
Çocuk oyunlarından, kişisel bakıma, bahçe tasarımından el işlerine kadar birçok konuda başvurulabilecek eğlenceli bir site. Bu siteyle tanışınca insta çok gereksiz gelmişti.
İçerik hazırlayıcıları ve dıy* yaklaşımında olanlar için güzel fikirler sunuyor. Mimariye, tasarıma ilginiz varsa bir iç mimar kadar olmasada yaşam alanınıza güzel ve kaliteli dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacaktır.
içinde ne ararsam bulduğum şahane havuz!

dünyadaki görevini artık tamamlamış zannettiğimiz parçaların geri dönüşümle harika gereçlere dönüştüren becerikli ellerin olduğu site. ev dekorasyonu, sanatsal uzantılar(kitap-film-resim -foto), özel mesaj yolu ile paylaşımlar...
hepsi harika olanaklar.

ben sevdim, lakin bizim akrabalar duyarsa feysbuktan hallice olur caanım site, o zaman kaçarım net.